Alte știri din fotbal
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
2
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
la cat te blesteama toti si te injura ai oricum nu mai ai mult pana la finalul vieti. esti pensionar ramolit. ha ha ha. vitanul tau barzesti este pa,urmeaza si clona csa in scurt timp. ciolacu se ocupa de asta.
avem 27 de campionate. cele mai multe din Romania,cele mai multe cupe,supercupe,ucl/cce castigate din europa de est si nord. este cel mai important campionat asta ce ne va duce sa castigam cel putin inca 3 campionate si o sa ajungem la 30 de campionate castigate. foarte mare scofala. bine ca s-a desfiintat rapid definitivi si ireovcabil in 2016,ai si renuntat la ei. bine. clona fc r nu este rapid.
Mie îmi place la grupa mică, pt ca acolo sunt fcsbistii! Unde ai vrea sa ma duc!? La Academie!? Păi acolo nu e picior de fcsbist, de cine să fac mișto!? Pe cine să înjur și să blestem!?
nu sunt fcsb-ist.. dar pot sa te umilesc zilnic! la ce aberatii postezi e simplu.. P.S. am jucat la Steaua!! si da .. am mancat la popota! dar tu? iti scrie pe frunt ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai desteptaciunea pamantului, ca si cum te-ar pune pe tine patronul azi sa dai cu sapa, maine cu mistria, poimaine la contabilitate, iar raspoimaine somer ca s-a trezit patronul cu fata la perna. Iar daca vrei sa pleci sa ceara zeci de milioane rascumparare.
Rotaru, nu pleaca de la echipa. Sunt alti actionari acum. Noii actionari, nu se ocupa de echipa, doar Rotaru. Mai cauta si citeste.
Cu texte de genul asta o sa ramai mereu la grupa mica
Te legi de ăla că ar avea IQ subunitar și tu nu ești în stare să scrii corect gramatical! Clasa a doua ai făcut-o? N-ai cum, ești fecesebist!
Zice Mona Lisa de sub jante. Înălțător :)))
Pai daca luati campionatul aveti si voi un campionat in palmares. Ce mare scofala mai e si aia ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.