Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Aseara am auzit in sfarsit adevarati suporteri ai Stelei incurajand echipa asta trebuie sa faca un adevarat suporter Sunt convins ca Becali va reusi sa elimine huligani din stadion deja se vede ca e pe drumul cel bun Bravo Gigi suntem alaturi de tine
vinde,pleaca.mori. (mesaj pt joly si tot neamul lui de tulumbari)
@banat:DA,PE TINE!
Mama-ta,parasuta aia de la Timisoara stie ca a fatat un rebut uman?
ma bucur mult pentru baiatu asta.
pt toti cei care zic ca sunt stelisti,sincer nu va purtati ca atare,daca va supara gigi becali asa tare.pt binele stelei,chiar nu puteti sa nu il bagati in seama si sa fiti alaturi de echipa?steaua are nevoie ca suporterii sa fie alaturi de ea...ar tb sa va schimbati comportamentul ca asa cu situatia de acuma nu se ajunge nicaieri
pai "jurnalistii" astia de 2 lei nu scriu cand joaca unirea urziceni in ucl si voi vreti sa va scrie de bute? cand vine in tara bute ar trebui nici sa nu-i bage in seama pe astea cu ziarele lor de tot ka...ka....tu. felicitari bute!!!! campion ai fost ,campion vei fi ,pana vei muri lucian buteeeeeeeeeeeee!!1 bvo campionule
da chiar ca..dc se trezeste maine gigi cu ea sculata iar i se pune pata p Szekely ca se penseaza sau mai stiu eu c gasete el si zicea ca l da..:)))
cat de jenanti sunteti gesepe`ul lui peshte prajit !!!!!.......Bute a facut aseara un meci de senzatie si voi scrieti numai despre fotbal !!!!......cati campioni mondiali avem de sunteti atat de nepasatori la performanta lui Bute !!!!????.....sau , nu va intereseaza subiectul pt ca nu aveti ce instiga si nici samanta de scandal !!!???......RUSINE , ziar de scandalagii si mahala ce sunteti !!!!....Bute , ai facut milioane de romani fericiti , chiar daca sc.ursurile astea te ignora !!!!!
pai acuma nu esti pe locu 1 mai , ....mai :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.