Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
nu ,concluzia e ca retardatii ca tine nu au ce cauta pe net!!
daca astazi castiga CFR si rapidul cu vasluiu se impiedica titlul este cam 80 decis ... (parerea mea) _______ cfr isi poate permite un egal pana la sfarsit ... contracandidatele cum au calcat stramb cum au iesit din carti (rapidu si vasluiu)
astasi se rezolva 50-60 % din problema .. ____________ HAI CFR HAI ARDEALU !!!!!!
deci nu asta e problema mea, ceea ce ma deranjeaza pe mine este cu totul altceva care nu are treaba cu non-combatul din aceasta seara.
hai sa'ti spun o treaba, eu unul mi'am luat gandul de la titlu de cand sa pierdut meciul cu Vaslui. de jucat intro cupa europeana asta se va intampla cu siguranta, ce mai ramane in aceste ultime etape este sa terminam inaintea pizdinamovistilor si sa ai umilim in meciul direct,facute aceste lucruri eu voi fi super multumit. asa ca indiferent cum se va termina in seara asta nu vom iesi in pierdere! bate pizdinamo suntem iar in carti pentru titlu, bateti voi sau faceti egal santem peste pizdinamo in clasament. concluzia? indiferent de rezultat voi zambi in seara asta!
sa vezi ce o dura de la CFR de fac cu inima "campionii" de pe 5 :)))))))))
bietii caini.. :)) pana si suporterii lor nu mai au incredere in ei hahahahahahahahaha
si poate sa il faulteze si pe arpy ....
sa ia un rosu si sa faca un 11 m ... :)))
cred ca sunt mai mult de 30 dar sigur mai putin de o valiza .... . undeva intre :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.