Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Cine este demagogul sa stim si noi?
Ziceti bogdaproste ca datorita arbitrului scorul nu a fost mai sever, pomanagiilor !
In curind se va implinii deceniul de cind dinamo este echipa de locurile 4,5, 6 si probabil asa va ramine multi ani de acum incolo . Dinamo e istorie . UN LOT SUBTIRE . Daca ii prinde CFR-ul le da din nou 3 bucati . Ala e un DEMAGOG .
Dupa vocabular Iq-ul tau nu este mai mare ca numarul literelor din id-ul tau.Ia zi pe cine mai puneti patron ca vad ca si pe asta il dati afara?Sa nu imi zici ca tu si corsicanul ca impreuna faceti Iq 12.Aaa si inca ceva avorton cred ca esti tu ,cred ca doctorii au gresti procedura de avort si ti-au extras mare parte din cerebel.Te compatimesc.Sa ai creierul unei rame si IQ-ul unei furnici.Presupun ca ti-ai pictat cort chipul tau ,nu de alta dar sa nu grestti cortul.
Vă faceți de râs doar prin simplul fapt că existați , awwortonule ...
Nu ai niste fier de strans,niste pungulite cu urina de umplut.De aia ne facem de ras ca v-am batut acasa la voi cu niste copii.
Iar Moti?!Il ladudati si il pupati atata in fund pe Moti de parca ar fi castigat balonul de aur.Eu vad ca in meciul asta nu a jucat Moti.Asa ca mai bine laudati un jucator de la Dinamo ,daca aveti pe cine.Dar stiti cum este la Dinamo,dati jucatorii afara ca pe masele stricate si cand joaca contra Stelei si fac un meci bun gata sunt eroi nationali pentru 10 mii de dinamovisti si alti 10 mii de rapidisti.In timp ce voi va bucurati de reusitele lui Moti ,Steaua joaca in continuare in Europa,in timp ce voi adoratorii "zeului"Moti stati acasa la tv si spargeti seminte.
Da' de când ai impresia că oyle sunt microbiste ? Îți spun eu ... nu-s ... Sunt toți un fel de Gigi Becali fără bani , niște păduchi ai societății care la plăcinte înainte , la război ... Fără blaturi , furturi , arbitrii , federație , ligă , sunt niște ckăckați cu ochi ... Europa dovedește asta ... Fără bafta incredibilă de a juca doar cu aktobi , stromobleți sau ludoglumeți ... recordul rușinii era muuuult mai mare ...
asta e adevarul. cine nu are taria de a fi fair play, nu e microbist autentic.
Diamo nu mai e demult Dinamo. Se amagesc suporterii cu un asa zis proiect de viitor. Nu e un proiect de viitor. E doar fructul unor incompetenti ce se prezinta drept patroni, conducatori, specialisti. O mascarie tipic romaneasca, o inselatorie. Imi pare rau de unii jucatori, chiar talentati. Personajul penibil Stoican va strica orice, va rata si jucatori de talent, Rotariu, Serban, etc. Un spectacol jalnic, trist pentru dinamovistii de o viata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.