Comentarii (9)

danut1971  •  11 Mai 2017, 13:40

fcsb-istilor mai e si dinamo aici daca pierdeti si voi si viitura si dinamo casiga titlul vine in Stefan cel mare! ha ha ha

capca1  •  11 Mai 2017, 12:13

Cu luptele ține pe la Mărășești, Oituz sau Oarba de Mureș. Cu fotbalul e greu, tare. Dacă FCSB bătea pe alde Chiajna, Voluntari și ASA, intra in play off cu mai multe puncte. Nebătându-le au arătat că sunt o evhipă de duzină, cu staff ocupat cu brânza elvețiană, așa că, acuma degeaba mai fac "Spumă"! Avem un fotbal jalnic, *** are o echipă de imberbi care domină celebrele Dinamo, CFR și CSU craiolguța . De Paște ,cel cu meserie ancestrală , chiuia că e campion ! Acuma plânge că nțțț, nu e!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega  •  11 Mai 2017, 11:29
Postat de steaua1986forever pe 11 Mai 2017, 11:03

Campionatul asta e din ciclul "cum sa faci egal cu Gloria Buzau". Pai cum sa ia campionatul unul care a bagat 30k euro si tu sa bagi 10milioane ?

Păi e simplu ... Dacă bagi 10 milioane în furaje iar celălalt 30k într-un Tag Heuer , poți fi sigur că ăla cu ceasul știe cât e ora ...

Constantin Valentin  •  11 Mai 2017, 11:03
Postat de Andronache Georgian pe 11 Mai 2017, 09:59

Se roaga pt o minune?...HaHaHa...in urma cu 2 etape aveau niste arogante de campioni si acum au devenit brusc credinciosi?...Titlul nu l-au pierdut cu Dinamo,pt ca Dinamo a luat 4 puncte cu Viitorul si doar 3 cu FCSB.Nu va e jena sa va duceti la toate emisiunile de sport si sa va plangeti in cor acuzand pe toata lumea de blaturi si scenarii imposibile?Daca nu ati fost in stare sa il castigati macar pierdeti-l cu onoare,schimbati placa aia cu "presiunea e la ei acum" si nu va mai plangeti ca fetitele,domnilor!

Doar daca esti rau intentionat nu recunosti indiferent de echipa cu care tii, ca la meciurile cu Viitorul si Dinamo, Steaua a fost rastignita de arbitraje (2 penaltyuri clare cu Viitorul neacordate si al doilea penalty acordat lui Dinamo extrem de usor , la o faza in care nu a fost vorba de fault, De Amorim a jucat clar mingea...traiasac arbitrii !!!). Echipele din play off fac figuratie doar ca Steaua sa piarda campionatul . Este trist modul de abordare a jocurilor din play off pt. restul echipelor ! Desfiintati fratilor acest sistem ticalos !!!

steaua1986forever  •  11 Mai 2017, 11:03

Campionatul asta e din ciclul "cum sa faci egal cu Gloria Buzau". Pai cum sa ia campionatul unul care a bagat 30k euro si tu sa bagi 10milioane ?

Andronache Georgian  •  11 Mai 2017, 09:59

Se roaga pt o minune?...HaHaHa...in urma cu 2 etape aveau niste arogante de campioni si acum au devenit brusc credinciosi?...Titlul nu l-au pierdut cu Dinamo,pt ca Dinamo a luat 4 puncte cu Viitorul si doar 3 cu FCSB.Nu va e jena sa va duceti la toate emisiunile de sport si sa va plangeti in cor acuzand pe toata lumea de blaturi si scenarii imposibile?Daca nu ati fost in stare sa il castigati macar pierdeti-l cu onoare,schimbati placa aia cu "presiunea e la ei acum" si nu va mai plangeti ca fetitele,domnilor!

Adi Mitrea  •  11 Mai 2017, 09:59

Asa arata infrangerea fcsbist obosit. FCSB =CANCERUL FOTBALULUI ROMANESC.Sper sa dispareti in cenusa istoriei.Nimeni in tara asta nu va suporta .Nimeni nu va vrea. respect pt. Steaua lui Tudorel Stoica si Marius Lacatus.

gizeh  •  11 Mai 2017, 09:58

ratangii notorii