Alte știri din fotbal
„Eu n-am dat două goluri toată cariera...” » Fostul fundaș al lui Dinamo l-a scanat pe Opruț, apoi s-a întrebat: „Ne mai gândeam la asta acum trei ani?”
0
Ilie Stan a spus dacă FCSB prinde sau nu play-off-ul și a numit principala favorită la titlu: „Clar!”
0
Laszlo Dioszegi a răbufnit, după decizia Comisiei de Recurs: „Continuăm lupta împotriva nedreptății”
0
Gigi Becali a renunțat la o sumă impresionantă » Cum și-a explicat decizia
2
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Scrisoarea înduioșătoare a clubului: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
0
Prima reacție a lui Răzvan Lucescu după tragedia fanilor lui PAOK din România: „Trebuie să simtă asta. Aici e ceva special”
2
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
are dreptate Gigi,la toate cluburile trebuie scoasa prima de joc,iar daca perd sa li se tae din salar, eu daca ma duc la serviciu mai da sefu o prima ca sa fac treaba? desfiintate primele de joc, jucatorii sa-si indeplineasca obiectivul si la sfarsit de campionat sa li se dea melul de paste.
Hai sa-l HUIDUIM pe CIOBAN pana pleaca din Ghencea.
Foarte bine,ce sunt primele astea,pai au salariu,contract...si cind te uiti la cite meciuri joaca ei intr-un sezon,pt 100 de mii de euro,multi nu ajung nici la 30,cu accidentari,suspendari s.a.m.d
Oricum degeaba protestam pentru ca acest DICTATOR nu va intelege nimic niciodata.El nici nu stie ce are suporterii cu el si de ce,atat de h a n d i c a p a t este.Asta crede ca este mai presus de STEAUA,ca daca nu erea el steaua o ducea rau,ca a facut bine Stelei...dar el nu intelege ca datorita Stelei este cunoscut si bagat in seama de toate televiziunile...toti stiu ca este 'paranoia' dar este conducatorul stelei si din cauza asta indiferent cat rau face tot va fi chemat la tv.AFARA cu EL !!!
cat ii prima ii si valoarea
BECALI ARE, IN ACEST CAZ, PERFECTA DREPTATE. STEAUA ESTE, IN ACEST MOMENT, O ECHIPA DE "CLASA B" SI O PRIMA DE 1.500 EURO PT MECIUL CU FC VASLUI NU SE JUSTIFICA. SA IA ECHIPA CAMPIONATUL SI IN MOD SIGUR VOR INCASA TOTI BANII PROMISI. ALTFEL, NU ESTE CAZUL. DE CE SA SE SUPERE JUCATORII, NU AU ABSOLUT NICI UN MOTIV. N-AU MAI FACUT PERFORMANTE REALE DE MULT TIMP.
Gigi are dreptate. Jucatorii sa fie multumiti ca pe vremurile astea au contractele alea asa de mari si poate ar fi cazul sa inceapa si ei sa joace putin fotbal
-ceva e cu semnul intrebarii,-daca vor scadea,contractele,primele etc,(prin absurd) daca va vrea sa vinda vreo (sa zicem ca apare)vedeta ,isi va scoate macar banii de formare? -dragostea fata de club trece si prin stomac si cum viata de fotbalist e scurta ....nu cumva 2-3 meciuri trantite de 2-3 jucatori le va aduce mai mult decat prima de obiectiv si implicit un transfer mai de succes la alta echipacare-i va plati mai bine? de unde pot sa luote mai cu foc contra lui becali, etc...
DAR CE AU FACUT MA PISA.II ASTIA PANA ACUM??? SPRE EX. SCA.BA AIA DE DAYRO?? DE CE SA MERITE MACAR 1 LEU PRIMA LA CE SALARII AU???MAI INTAI SA ARATE CA SUNT FOTBALISTI SI SA IASA MACAR PE 2 SI DUPA SA LE DEA RETROACTIV CATE 1.000 PENTRU FIECARE VICTORIE... SI 1.500 PT LOCUL 1... E CRIZA BA NESIMTITILORRRRRRRRRRR
De data asta are dreptate domnul Becali , jucatori sunt mult prea bine platiti fata de valoarea lor. Primele nu ar trebui sa existe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.