Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu i-a văzut la treabă în FCSB - Petrolul și s-a convins: „Dă-le drumul”
0
„A fost un șoc” » Marele regret al lui Darius Olaru, după plecarea lui Mirel Rădoi
0
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
cine *** e hulubei asta ?a jucat la real ? e investitor sau e o *** a aromanului/
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu cred ca nici unul din cei 25 de jucatori "importanti" n-o sa-si riste viitorul pentru niste retroactive, care oricum vor fi platite. Asa ca vorba lu' nentu' Sandu: ....Iar sindicatul sa se ocupe de treburi serioase.
mort..ii mat..ii de ce poza lu` Dinamo? Sa va Fu..tt gazetari Prost...iii
daca nu le convine sa se lase de fotbal.
Jucatorii lui Dinamo ies in strada, ca sa le facka o bucurie ziaristilor patetici de la Gazeta (articolul nefiind semnat). Langa poza lor il vedem pe Hagi, suflandu-si nasul intr-un mod foarte original. De fapt asa isi manifesta el ideile; sa nu uitam ca provine din marea scoala de gandire de la Steaua, care a mai dat si alti mari ganditori: nea Puiu "Cascheta" Iordanescu, Pitiurca V "Satana", "Donald" Duck-Adam, Claudiu "Blocnotes" Raducanu etc ca sa numesc numai din cei cunoscuti si celor mai tinari.
:))))))))))))))))))))))))))
Lucrurile rele se fac mai usor . Nu numai in fotbal dar in general in economie unde se pierd sume uriase de catre stat , sume nejustificate in industrie , agricultura lui peste , in drumul spre cultura , sanatate sume fabuloase acoperite in ultima instanta de noi toti prin nepasarea crasa a jigodiilor de la conducere si a clanurilor lor - familie,prieteni,amanti,amante - toate acestea fac din cetatean un nimic bun doar sa plateasca nu sa si traiasca cit de cit decent pina cind rasa asta inumana va dispare pentru totdeauna.
singura poza de grup care au gasit-o astia de la gsp:)))))))
De acord cu articolul,dar nu inteleg de ce poza cu jucatorii lui Dinamo.Se vrea sa se inteleaga ca cei 25 de jucatori sunt din lotul lui Dinamo.Puneti poza cu jucatorii stelei si asa va este draga!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.