Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „În afară de doi jucători, toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Gandeste-te cum e sa ai 315M probleme. Nea Gigi stie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
datorita varstei nu e jucator de facut bani din vanzarea lui si zic datorita ca e benefic echipei Steaua pentru ca Becali stie ca el aduce bani jucand si uite asa poate ne ducem chiar in champions league mai departe de grupa unica ;) ar fi ceva senzational !
Nu, nu e mânz. Dar e Valoare. Stii cum e când te duci la talcioc de plictiseala si vii acasă cu un diamant? Asa a pățit si Nea Gigi, a venit cu Rollsu' acasă. Mai sunt cazuri. Unul din ele chiar ma enervează tare: Tayeb Souami, a man who went back to return orange juice to save some money ends up winning $315 Million Lottery. Nu știu cum sa calific asta. I was there first.
Smiorc, smiorc! Dacă echipa ta era vreo valoare, era pe primul loc, lasă vrăjeala cu arbitrii, că nu ține. De trei ani dominăm fotbalul din România, dar mai apare câte un smiorcăit ca tine să bage placa cu arbitrii. Patru meciuri directe cu echipa ta, două în sezonul regulat, două în playoff și nu ne-ați bătut măcar o dată, nu vezi că ești penibil cu scuza cu arbitrii? Dacă era ceva de capul vostru, băteați măcar un joc. Nu știu al cui suporter ești, dar presimt că ești un rapidist sau un ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai mult?! Dar are 31 de ani. Nu e manz ca Tavi.
Nu merge asa. Stii bine care e prețul corect. Pai?
...iar Jiji voia deja să îl dea afară după primul meci.
Nu-l mai laudati atat ca-l ia Inter cu 20M europeni.
Aveau si anul trecut 14 jucatori cu teren, adica arbitrii? Raspunsul este da, dar parca nu jucau asa bine cei 3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.