Comentarii (11)
zecs93
zecs93  •  23 Noiembrie 2014, 22:02
Postat de khal_37 pe 23 Noiembrie 2014, 17:30

Noi stelistii nu ne uitam nici un minut la meciurile echipei ciumei rosii bolsevice, dar si asa fara sa ne uitam stim cu totii ca toate meciurle voastre, mai putin cu Steaua si Viitorul sunt aranjate, ori blaturi ori aranjamente cu arbitrii, doar practicati asta dinainte de 1980, pe cant tovarasul colonel de securitate anghelache era presedintele clubului sistemului securisto comunist perioada cand acesta a infiintat si vestita ,,cooperativa''. Asa ca marsh ma ipocritilor.

vb copilasi lui Ceausescu, cand nu-i convenea scorul intrerupea meciul iar a 2 zi meciu era castigat in favoarea 5telei, hai jeeettt oceanic, sunteti mama comunismului adusa pe tancuri de Stalin si acolitii sai, marsh la Moscova !!!

khal_37
khal_37  •  23 Noiembrie 2014, 17:30
Postat de t.andrei pe 23 Noiembrie 2014, 14:30

Au furat luand rosu la Grecu total nemeritat? Voi, stelistii, va uitati doar la 2-3 minute din cele 90? penibil

aly_dinamo
aly_dinamo  •  23 Noiembrie 2014, 15:01

E penibilul de valah. Nu are rost sa-i raspunzi. Bafta Kamil! Forta DINAMO!

t.andrei
t.andrei  •  23 Noiembrie 2014, 14:30
Postat de ghete.aur.furate pe 23 Noiembrie 2014, 11:03

Cu Gazu au furat, rezultatul este viciat de hotia de arbitraj, a fost hentz careu si penalti clar vazut de o tara intreaga. Fara hotiile de arbitraj insolventii exclusi din EuroPA se bateau la retrogradare. Vin Petrolul si Astra si noi rusini si umilinte in ADN.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  23 Noiembrie 2014, 12:43

felicitari Kamile, succes si la mai mare. Hai Dinamo !

ghete.aur.furate
ghete.aur.furate  •  23 Noiembrie 2014, 11:03
Postat de tbbone pe 23 Noiembrie 2014, 11:01

bai frate credeam ca doar mie mi se pare dar astia sunt autisti complet hahahahahahah deci ei sunt ciuca batailor de 3 etape unde le-a dat Steaua NEPREZENTARE, au luat inca 3 de la Viitorul formatie pe care DInam9 nu a invins-o niciodata niciodata si acum au castigat cu mare bulan contra marelui GAZ METAN si gata, asta vrea sa dea 30-40 de goluri sezonu asta, Dinam9 ia titlul, jaoca in UCL, bate pe Real Madrid =)) toate astea sunt pentru prostii de dinamovisti care pun botu la noul DInam9 a lu Anghelakitza hahahahahah prost sa fii pacat ca sunteti bai dinamovistilor...etapele viitaore corbul va pleca singur probabil

tbbone
tbbone  •  23 Noiembrie 2014, 11:01
Postat de juliusmad pe 23 Noiembrie 2014, 09:41

:)))cum da asta un gol cum incepe lumea sa o ia razna. mare golgheter :)). bine ca nu spune si asta ca vrea titlul de campion cum au zis toti "fotbalistii" de la dinamo in intreviurile aceluiasi apostol.

ghete.aur.furate  •  23 Noiembrie 2014, 10:33

Tupeist nulitatea asta de evreu prost Belinscki, a impins si el mingea in poarta goala si se viseaza fotbalist. Daca erai fotbalist nu veneai liber de contract la insolventii exclusi pt multi ani din EuroPA si nu mimai fotbalul pe un salariu penibil.