dumasco  •  04 Iulie 2010, 20:20

Forza Kapetanos !

sergiusurdila
sergiusurdila  •  30 Aprilie 2010, 19:30

Flaviaru şi eu sunt fan Steagu dar golurile împotriva Braşovului au fost marcate de Dayro Moreno(1-0) şi Arthuro(2-1). Articolul este bun,Kapetanos nu a marcat doar Braşovului,în rest a marcat tuturor echipelor.

claudiub_80
claudiub_80  •  30 Aprilie 2010, 11:51

este singurul jucator din romania care presa nu are ce sa scrie de el,decit ce face pe teren!!!!!!!!respect kapetanos

flaviaru
flaviaru  •  30 Aprilie 2010, 11:20
Postat de pe 30 Aprilie 2010, 11:00

Un articol bun si foarte interesant.Pacat ca nu este tocmai corect.Kpetanos a dat gol si contra Steagului.Sunt suporter FC Brasov si anul trecut in prima etapa am avut deplasare la Steaua.Am pierdut cu 2-1 atunci a dat Kpetanos gol cu capul in minutele de prelungire dupa ce Roman egalase.Un pic mai multa atentie la ceea ce scrieti!

golul ala a fost dat de arthuro

•  30 Aprilie 2010, 11:00

•  30 Aprilie 2010, 10:52

>< src="://utils.stelist.ro/media/s/common.js">listUsers('stelist_ro_container_8511','12','Sorinik');>

raul4steaua
raul4steaua  •  30 Aprilie 2010, 10:20
Postat de marian_u pe 30 Aprilie 2010, 05:43

in sezonul asta sau de cand e in romania?

De cand e in Romania, e imposibil sa fi dat anul asta deoarece are numai 15 goluri si sunt 17 echipe in Liga 1

•  30 Aprilie 2010, 10:15

..chiar nu vedeti ca nu mai intereseaza pe nimeni elucubratiile voastre?

•  30 Aprilie 2010, 10:14

Vrei o invitatie pe site-ul Lockerz? Lockerz e un site destul de popular deja în România,un site în care trebuie sa intri în fiecare zi si sa raspunzi la o întrebare gen sondaj.Pe Lockerz e folosit un anumit punctaj,prin puncte (PTZ).Cu aceste puncte câstigate se pot "cumpara" produse. Pentru invitatie scrieti-mi la [email protected]

•  30 Aprilie 2010, 10:12