Alte știri din fotbal
Șucu intervine în negocierile Moruțan - FCSB și îl deturnează spre Rapid! Gigi Becali: „Vă spun cum s-a întâmplat, adevărul”
0
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci pe stadionul „1 Mai” în Superliga » Albu marchează la debut!
1
Statisticienii au făcut calculele » Ce șanse are FCSB să prindă play-off-ul după eșecul cu FC Argeș
0
I-a semnat sentința elevului lui Kopic: „Îmi pare rău că o spun, dar e limitat! Nu-l ajută nici fizicul”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig face prima ofertă oficială pentru transferul lui Radu Drăgușin! » Fundașul lui Tottenham are concurență din Serie A
0
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Echipele de start
0
Juventus, acord cu golgheterul din Premier League! Dar un avertisment: „Nu plătiți prețul corect, nu pleacă”
0
Senegal, plângeri împotriva Marocului înaintea finalei de la Cupa Africii pe Națiuni: „O lipsă clară de măsuri”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
Doamne, cat de prosti si frustrati sunt unii sa sara pe un copil care nu are notiunea cuvintelor pe care le foloseste! el saracu` are motive, are 19 ani si e plecat din tara de 12! aveti ideea cat de greu ii este unui copil nascut sau crescut afara sa se acomodeze cu multe cuvinte din limba romana? nu cred, unii din voi nu au plecat mai departe de casa decat pana la mall! insa voi ce motive aveti sa fiti prosti? o faceti din pasiune sau luati vitamine?
Mnda,deja m-am saturat de d'astia ca tine care habar n-au de ff multe,se baga-n seama si cind nu mai au argumente...hai pa...ca sa aiba ei ultimul cuvint...no bine, hai pa....si nu-ti mai da singur aprecieri !
bre, ai uitat esențialul, băiatul are doar 19 ani, a trăit de la 12 ani printre străini, si, probabil, nu e obișnuit cu termenii din limba romana...ce zici, se pune ?...evit sa comentez ce ai zis la adresa mea..hai pa !
Pai matale ce zici despre : modest sau eventual smerit(dar asta deja-i prea greu pentru un fotbaliator si probabil si pentru tine),sunt termeni care nu implica servilismul si saracia care uneori definesc sensul cuvintului umil,pt. ca la Ianis,sigur nu-i cazul !Nu crezi ?
Modest sună mai bine,deși în cazul lui Ianis nu-i cazul.El e omul care"face diferenta".
ce termen ai găsit matale , asta dacă nu sunt prea indiscret...?!
Se ivesc mereu soiul asta de indivizi care habar n-au de termenii pe care-i folosesc ! Ianis Hagi e umil ! Daca nu esti arogant si lipsit de bun simt inseamna ca esti umil ? Saracul "Theo"asta-i prostut rau,numai bun pt haita !
Nu fi modest, esti mai bun decat Theo.... esti mai bun si decat Alibec, care este mai bun decat Grealish.... ca asa a zis Daminuta...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.