Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
de ce nu promoveaza tineri de la echipele de juniori nenea porumbelu stai si astepti sa vina portarul ?bazativa pe juc tineri nu pe toate rebuturile de afara de care nu a auzit nimeni
Asta se intampla unde sunt promovati in functii oameni care nu se pricep.Daca la FC Vaslui era un manager de club adevarat, nu se intamplau ( mai corect spus nu aveau loc, pentru ca toate astea nu sunt o intamplare) atatea probleme cu transferurile de jucatori si chiar antrenori ( nu uit cazul Caro=scump).Asa, sta in functie cumatru, nasu' sau finu ( la Vaslui ultimul caz) care NU STIU sa gestioneze problemele clubului.Ce a spus MM Stoica cat a stat 3 zile ? Ca e haos la club!
am luat anonimi si-au devenit vedete la Vaslui si asa ne trebuie daca luam mercenari si nu profesionisti si sunt tare suparat pe conducerea clubului, e adevarat haos in ultimul an si nu stiu de ce a dat Porumboiu administrarea clubului pe mana unora ce habar nu au de ei!? O sa fie tare greu si daca ajungem pana in iarna cu bine atunci trebuie schimbat radical ceva si in recrutari da si in administratie ca sunt unii acolo care iau bani degeaba si nu fac si nu stiu nimic de ce se intampla la echipa.
Da, dar vezi tu ca la FIFA mereu au castig de cauza, si Ljubinkovic si Costly si probabil si Kuciak va castiga un eventual memoriu. Degeaba se bate Porumboiu cu pumnii in piept ca a platit in avans, ca are dreptate, blabla...daca jucatorii isi castiga memoriile la FIFA. E ceva putred acolo. Restu e cancan.
Vasluiul nu-si permite sa il piarda pe kuciak deoarece are transferurile blocate si daca pleaca kuciak pe cine baga in poarta??
ma m-am saturat de jucatorii astia straini care se considera prea buni pt campionatul romanesc; sunt doar niste fitosi care unbla dupa bani;cn dracu a auzit de kuciak inainte sa ajunga la vaslui?????? SI KUCIAK NU E SINGURUL EXEMPLU DE ACEST FEL!!!!!!!!!!
Nu ar fi nicio problema, daca Vasluiul ar putea sa aduca pe cineva in locul lui.... dar cu transferurile blocate, este chiar un dezastru. Cerniauskas nu face fata...
:)))))))ce oameni.nu siti ce patesc jucatorii cu dubla semnatura?asta e abureala de presa.poate ca el vrea sa plece,dar nu a semnat cu alta echipa daca mai are contract cu vaslui.ar fi prea prost sa stea cativa ani suspendat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.