Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
2
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
6
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
mititelule numai in visele tale virtuale ai aceste iluzii.Esti terminat escrocule tu si totii sclavii tai.Cine crezi ca o sa te mai sustina daca suporterii UNIVERSITATII s-au convins cine esti (un escroc falimentat depedent de mediatizare).Numai drogati cred ca mititelu mai reprezinta ceva cu echipa urmasilor lui fie ea UNIVERSITATEA ,atata timp cat nimeni nu doreste sa preia de la escroc datoriile mafiotului pentru clonarea echipei. UNIVERSITATEA adevarata poate fii numai a CRAIOVEI si suporterilor olteni, nu unui borfas depedent de mediatizare care sustine ca este avera copiilor lui.
Tot un proverb romanesc ne spune ca "nu mor caii cand vor cainii". Asa ca poti latra pana nu mai poti, Universitatea Craiova nu moare cand vrei tu! A incercat el, mircea handel ditamai seful federatiei s-o omoare pe Stiinta si nu a reusit, acum incearca stapana ta betivanca larguta si nu o sa reuseasca, echipa asta are resurse nebanuite si nu se preda usor! In schimb tu cred ca o sa mori de ciuda cand o sa vezi iar Universitatea Craiova jucand in fata a 20.000 de suporteri fanatici, indiferent ca va fi la anul, peste 3 sau peste 5 ani!!!!
Mortii cu mortii, viii cu viii. Macar ai bun simt si termina dracului cu minciuna FC Universitatea Craiova. Ba - tu esti FCU Craiova, infiintata in 2002 si falimentata in 2014. Astia de la CSU macar traiesc, tu FCU-ule ai murit de mult. Du-te si te cearta cu mortii,cu UTA, cu Ripensia etc.
Bună seara domnu' alex! În Liga 1 ca să facă spume la gură copii tâmpiței ca tine! Chiar, dacă ar înscrie Mititelu pe FC Universitatea Craiova direct în Liga 1, te-ai bucura sau ai face sspume la gură de necaz??????
E simplu sa vorbesti precum mititelu dar faptele conteaza in realizarile facute. STAICU si NETOIU considerati jefuitorii clubului au avut demnitatea sa lase echipa in liga unu de unde au preluat-o,dar acest escroc mititelu a ingropat-o definitiv cu premeditare prin falimentare, ca sa cloneze alta echipa,facand pe victima. Mititelu niciodata nu va mai putea fii sustinut de suporterii UNIVERSITATII prin raul facut echipei iar acum ca un perfid face pe victima.
Foarte bine...Respectul se merita,nu se cuvine!
Buna ziua domnu' mititelu! In ce liga inscrieti fcu?
bai gaozare in comparatie cu tine eu am abonament la Inter,si intrebarea cu beeelali citeste mai bine am scris gsbeee...in loc de gsp dar tu gaozare de unde dc nu ai?!
Răspuns de 1.000 de puncte - din surse oficiale. Adică de la instituțiile statului. Uite CIS-ul clonei care atestă că s-a înființat la București și că nu se numește Universitatea ://www.fcuniversitatea.ro/pozearticole/userfiles/files/CIS%20CSU%202013.pdf
Intrebare de 1000 de puncte. De unde sti tu? Pari extrem de sigur pe afirmatiile tale, dar in mod cert daca ti-as cere sa dovedesti cu acte ceea ce afirmi nu ai avea cum sa dovedesti o singura fraza. Eu sunt de acord ca tu sa-ti susti opiniile. Eu le am pe ale mele, tu pe ale ale tale, iar tipul care a postat pe ale lui. Totul este ok. Problema este cand tu vii cu certitudini. Pe care nu le ai. In toata povestea asta exista O SINGURA certitudine. Echipa studenteasca non-profit a Universitatii din Craiova care a activat pana in 1991. Este unica certitudine, si unica Stiinta. Restul...Restul sunt discutii, acte, hartogarie, procese, tribunal. Incetati sa va comportati de parca le stiti pe toat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.