Comentarii (3)
phnm
phnm  •  25 Iunie 2026, 15:18

Sigur e mai bun și mai de viitor decât Epassy. Iar Roșca, din păcate, nu e de Dinamo :(

Bedyxanul
Bedyxanul  •  25 Iunie 2026, 13:22

Nu e bun domne' din Ligue 1 ,ce sa caute ăsta în mămăliga:))!!

Cristi67milos
Cristi67milos  •  25 Iunie 2026, 12:57

Într-adevăr, doar două jocuri. Dar uitati-va și rezerva cui este? Hornicek, cotă Transfermarkt 18 milioane euro

Comentează