Alte știri din fotbal
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
vezi ca sunt mult mai multi de 100 de ultrasi la barcelona nu um spui tu :))) se numesc BOX nois si nu au voie sa mearga in deplasari in campionat au voie doar acasa si stau la peluza din stanga si sunt in jur de 2000-3000 care insotesc barca in toate deplasarile europene
sa inteleg ca tu esti analfabetu ala? ma gandeam eu
Cine ? : ))))
Echipele mari ca Bayern München nu are ultrași ______ Corect ... nu are ... nu are :)))))
Ăsta pleacă din primul lui an, de când a semnat cu Steaua, din păcate sunt mulți pe care îi vedem în fiecare perioadă de transferuri vânduți de ziariști.
Echipele mari ca Bayern München nu are ultrași, doar alea mai mici .
Corect, parca-l vad pe la Bucaspor :))))))))). Chiar exista.
portarul lui U CLuj arata profesionalism . parerea mea :D
Singura tara din Vest care pastreaza traditia ultrasilor adevarati e Germania, parerea mea. Aproape toate echipele lor au "baieti cu mentalitate", cum se zice pe la noi. Pt cunoscatori, recomand cu caldura sa-i vizionati pe Youtube pe ultrasii lui Dynamo Dresda. O incantare :). 100 ultrasi din Dresda > 36 de milioane de fani de carton de-ai lu' Barca :). P.S. Echipa e doar in liga a 2-a, acum cativa ani era in a 3-a. Fanii au ramas loiali si atunci.
..... sau fluieră, și nici huoooooo nu strigă ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.