Alte știri din fotbal
Ministrul Apărării Naționale schimbă prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Probabil nu se dorea”
0
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
0
CCR încurcă cluburile din Superligă! Când ar putea veni decizia care să schimbe tot
0
Știri din fotbal internațional
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Andrei Rațiu, inclus în echipa celor mai importanți jucători care nu s-au calificat la Campionatul Mondial
0
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Sa joace...daca asa a dorit Pitzi...desi in primul 11 al nationalei, in afara de 2-3 stelisti, mai intra un singur astral...da s-a stat toamna asta 2 week-enduri de pomana...si eu cred ca nu se vor juca ultimele etape acum, ci in februarie, pe mocirla.
Saracii de ei , vor juca pe 21 Decembrie ... Sunt oameni care lucreaza si in noaptea de Craciun si cea de Revelion . Ei se plang ca joaca pe 21 decembrie , cu 4 zile inainte de Craciun . Daca e vreme de jucat si sunt restante sa joace . Numai putori ma nene . De aia cand joaca in cupele europene sunt ciuca batailor , aia sunt mult mai profesionisti . Mai puternici , mai rapizi , mai inteligenti . Noi vrem vacante mai multe
In NBA, NHL, Premier League sau altele, se joaca si de Craciun si de anul nou. Cand iei un PORCOI de bani din Liga 1, doar ca sa alergi ca prostu si SA NU FACI NIMIC, ca fotbal nu stiu astia, nu ai dreptul sa te plangi. Bani iei, masa ai, in concedii te duci in deplasari si vezi lumea, joaca si dracu cu porcu pe masa, ca nu-ti meriti banii. Si ziaristii astia nesimtiti care nu platesc nici macar biletele la meci si stau practic la oficiala, sa nu se planga.
Ar trebui sa se suspende de tot,vre-o trei ani,pana se va face curatenie generala.In timpul asta sa se rezolve cu echipele de juniori ca avem talente in tara asta o gramada !
Cu soriciul pe masa e ok . Dar ce facem cu ala de pe obraz? Ca e cam gros.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.