Alte știri din fotbal
Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf” cu o zi înainte de Dinamo - Universitatea Craiova
0
„Poate că e mai bine că s-a întâmplat așa” » Pancu, tranșant după ce FCSB a pierdut cu Auda: „Ei au mai pățit”
0
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Daniel Pancu, după plecarea a doi jucători de la Rapid: „Imposibil de înlocuit”
0
Știri din fotbal internațional
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
13
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
6
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
Oameni de nimic / Oameni fara carte cum se mai spune in limbaj popular . Sa nu ai vointa sa termini o Facultate !! Mai bine as prefera sa mor decit sa nu am studii superioare si sunt mindru ca le-am terminat pe timpul lui Ceausescu ca atunci se facea carte nu gluma . Ce e mai onorant decit sa termini Institutul Politehnic Bucuresti . Vaca Vaca Ioane ..vezi ca a intrat VACA in lucerna !!
Ba tarane ? Taranca ta de invatatoare macar avea bun simt si decit sa iti de-a sa rezolvi o problema de genul cit fac 3 -2 + 7 prefera sa te roage sa repari mineru la vestiar ca la aia te pricepeai si ca sa iti de-a si premiul trei trebuia sa cari si VACA in spatele curtii !! Ba ? Nu toti sunt ca tine cu 10 clase primare . Cei 4 tarani fara studii superioare : Impermeabilul vesnicul somer, Davudero tinichigiul, Maresalul fara chiloti si fara carte si devoratorul de nuvele gen " Terminatorul "!!
Imi aduc aminte si acum golurile lui cu Armenia, parca...Pacat, asa se intampla cand ti se urca vedetismele la cap prea devreme
Replica de retar dat si frustat !!!
bai opinca ? Iar te-ai gasit sa comentezi ? Foototi rasaMATII de sholdovean !
Daca tu faci asta, nu generaliza te rog...nu toti sunt in stare sa faca asemenea realizari cum ai facut tu. :)))
Cat v-a dat manelistul sa mai scrieti despre el?Asta e terminat de ani buni...cine naiba sa-l mai ia?
recomandare pentru nicky: fa si tu o excursie exotica, sa-ti revii...
ai uitat sa mentionezi ca esti doctor rezident si-ti dai rezidentiatul in cersit prin Roma!:)))
un bolovan
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.