Alte știri din fotbal
Daniel Pancu l-a validat imediat pe Daniel Graovac: „Am votat cu două mâini pentru transferul lui”
0
Gino Iorgulescu a luat decizia după moartea lui Gabi Mureșan » Vom avea moment de reculegere
0
Rapid - Slovan Liberec, al patrulea „amical” al cantonamentului din Austria pentru trupa lui Daniel Pancu
0
Corvinul și-a prezentat lotul pentru revenirea în Superligă » Când ar putea juca pe stadionul din Petroșani
0
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Cosmin Olăroiu după ce a pierdut debutul la noua sa echipă cu FCSB: „A arătat bine”
0
Cine transmite la TV Dinamo Kiev - U Cluj, primul meci al vicecampioanei României în preliminariile Europa League
0
Mașina de tocat selecționeri! » Câte echipe au decis să schimbe conducerea tehnică după Cupa Mondială 2026
0
PSG a șocat-o Liverpool cu prețul exorbitant stabilit pentru internaționalul francez
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Aici juca una dintre marile surprize ale fotbalului românesc după 2000 » Ce ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Astea sunt exagerari . Prea puneti "botul" la provocarile presei . Fii convins ca nu mor de foame . De fapt mereu isi primesc salariile chiar daca nu la timp . Oricum cind sosesc sosesc cu miile asa ca nu crapa . Sau toti trebuie sa-l copieze pe NILA si sa faca un leasing pe ultimul model de merzan !
Este simplu !! Plătesc 45 in Austria și 15 in Ro. !! Dacă mai pun digi sat din Austria cred că depășesc 80 de oiero ! : ))))
S inca ceva " amice" ! Multumesc ca ma trimiti afara de pe articolele lui dinamo ! Oricum daca plec nu intru la steaua si nu pentru ca urasc echipa ci pentru ca imi sunt rivali . Ce inteleg prin rivalitate ? Rivalitatea care este intre doi boxeri in ring . Adica sa nu lovesti sub centura in primul rind . In rest pot iesi si la o bere virtuala cu bucurestenii stelisti ca mai pot afla ceva despre bucuresti . De exemplu despre noul HOTEL BUCURESTI pentru ca in vechiul am intrat de mai multe ori . Presupun ca tu esti mai la curent cu casinoul din contanta , nu ?
In general ești nebun . De fapt un prost dus cu pluta care repeți zi de zi aceleași timpenii ca un papagal șoimănit de atita căldură !!! Replicile tale de doi bani le cunoaște majoritate pe de rost !! Vomiți verzi și uscate ca un descrăierat și te mai dai și mare ”filozof” de carton . Substanța care iți umple cutia craniană este intr-un proces de descompunere ireversibilă !!!
corect
cum faci bai gogule sa platesti 60 netul? 60 de lei poate! daca e vorba de 60 de euro, inseamna ca te ia lumea de fraier!
La un asa "program" Talnare trebuie sa ai jucatorii platiti la zi altfel prevad ca o sa alergi singur prin zapada...Dorinel nu stia sa scoata untul din ei daca asta ar fi fost marea problema a echipei ?
Ba nu am nimic cu tine desi multi intra cu mai multe conturi pentru ca vor sa jigneasca dar sa se creada "acoperiti" . Personal nu am nimic cu tine doar ca nu spui nimic despre nimiz sau ce spui nu mi se pare realist, logic sau rational . Ma scuzi dar eu sunt un tip mai direct . Faptul ca tii mai mult la steaua decit la viitorul sau constanta nu e treaba mea . Eu niciodata nu as fi neglijat o echipa care imi reprezinta orasul sau regiunea . Vorba ta fiecare cu loialitatea lui , cu personalitatea lui, cu ratiunea lui . Una e sa simptizezi cu bucurestiul alta e sa te crezi mai stelist decit stelistul bucurestean ! Ma rog, in final fiecare cu ce il doare.....
eu nu am cum sa stau 24 din 24 pentru ca noaptea mai si dorm si am si obligatii conjugale. chiar daca petrec mult timp pe articolele lui dinamo, eu nu injur, ci fac can can ca si Olteanul dinamovist precum spui tu. chiar daca sunt acuzat ca am mai multe clone, eu nu stau la injuraturi, fug cand e vorba de asa ceva, si sa'ti spun si de ce, eu nu suport sa fiu injurat de mama, de morti si de raniti, pe mine ma injurat unul odata de mama si i'am rupt dintii din gura.
da mestere, si noi te iubim ! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.