Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
hai ca ii aranjeaza copos. urmeaza soarta craiovei, nu se prezinta la meciuri ca nu are bani, jucatorii or sa-si bage memorii si pleaca toti. asa se fc afacerile, vericule! curat murdar!
da ma e normal sa ii dea cu sticla in burta cu sucul in cat bricheta in cap ...hai ma fiti seriosi
Asta e nivelul de civilizatie la noi inca, din pacate. Greu de imaginat gesturi de genul asta in Spania, Anglia sau Germania... sau cam in orice alta tara europeana. MM trebuia demult dat afara, e un personaj absolut jenant si mi-e sila de fiecare data cand il vad pe banca Stelei.
domne da' sensibile persoane! auzi, niste gesturi din degete sau dupa mers au cunoscut ei ca au fost jigniti asa de tare ca, da domne, trebuie sa se razbune crunt pe o asa jignire. pai ce ei ie niste niminea sa fie jigniti? ie valori certe, ce naiba! ce naturel simtitor!!!
Indivizi ca M.Stoica ar trebui expulzati pe viata din sport, in general. Pedeapsa cea mai potrivita ar trebui aplicata cu Codul Penal pe masa, de un complet de judecata, nu de nustiuce comisie de manelisti.
Asteptam si continuarea comentariului tau: poate intelegem ceva.
Cand ma gandesc ca Rapidul putea sa scape cu meciuri disputate la peste 150 km.... adica la Craiova sa zicem, ce pedeapsa era asta??? Iar amenda de 15000 euro e o gluma. Poate merita si Meme Stoica o suspendare, dar 5 luni?? si pt ce anume??? A facut niste declaratii care pot fi interpretate inainte de meci.... dar la eveniment in sine nu a facut nimic.
MM STOICA TREBUIE EXCLUS PE VIATA DE PE STADIOANELE DE FOTBAL. Este MAI MULT decat un HULIGAN, ESTE un IMPOSTOR, AGITATOR, INSTIGATOR. De ce-l mai invita oare unele televiziuni de sport in studiouri? Nu constata ca le scade audienta cand vorbeste acest MASCARICI? ORICE OM NORMAL constata cu usurinta ca acest om este labil psihic, permanent produce galceava si instiga, invrajbeste, jigneste numai sa fie luat in seama. ESTE O MARE RUSINE pentru fotbalul romanesc acest individ.
Bv comisie, o sa ii mai calmeze pe suporteri, dar mai ales pe rusinea de MM. Cand stii ca mai sunt si suporteri care chiar stiu sa mearga la meci si vin huliganii si strica atmosfera.
ce ai vrut sa se inteleaga din comentariul tau ? eu nu am inteles nimic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.