Alte știri din fotbal
Ioan Ovidiu Sabău, despre numirea lui Gheorghe Hagi în funcția de selecționer: „Așteptările sunt foarte mari”
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
0
Vrea să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
0
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
eu sunt mare suporter al sperantelor fotbalistice romanesti, dar...pfff, hai sa mai joace si el ceva, bre, ca de la meciurile cu sporting n-a mai aratat nimic. om fi toti nebuni si porniti pe raul "copilului", dar totusi...
Servus căpitane! Mie mi-ar trebui și un guler cervical minune, să vedem dacă găsesc ceva pe aici:))
Dacă n-ar fi în Anglia, unde se știe că-s de proastă calitate, i-aș comanda și eu o saltea 90x 60x 90. :))
Nu sunt de acord cu motivația paternă, ca și în cazul junului Hagi poate fi nocivă, acționând în detrimentul pupilei.:)
Nea gevrime, m-ar interesa o saltea. 640×280, individuală. Cu masaj. Si încălzire. Dacă se poate cu apă, dar aș prefera șampanie. Cu spumă de memorie, dar să nu poată să o ia la rost nefasta. Pentru mine și niște animăluțe de casă:))
Au ajuns tatarii în Anglia. Poate-i gaseste taso' echipa.
"Geoffrey" a fost mare fotbalist: în județeană! Vă dați seama, ce talent! Și după cum pun problemele, el și mumă-sa, ne dăm seama și de ce are atâtea derapaje fiu-său!
Daca a moștenit driblingul de la ta-su ...nervii tot de la el. Daca nici Dică nu i-a oferit sanse. Pe bune? Din cauza lui Alibec s-a pierdut locul 1 in grupa, in meciul cu beer-seva a fost obligat sa-l bage că veneau impresarii lui peste prajit. Nu a avut nici-o faza. Bizonul era în formă...dar Dică l-am băgat pe Taur...pe Ferdinand Alibec :)))
Trebuie să umble puțin la comportament ( la fițe de mare fotbalist). Fotbal știe, dar atitudinea lipsește. Tăticul să-și vadă de saltele.
Gevrime, daca zici că arunci cu telecomanda , e clar: al tau e ! Ce trebuie să-i zică Dică? Mănâncă mă pizza, bea cola, fumează ca un șarpe ! Nu veni în întâmpinarea balonului, da din mâini că apucatu' ! Îmi pare rau pentru tine, dar s-a ratat! Putea să joace pe 250000 euro pe lună ,dar cu ce are va rămâne...Nu-l văd bine ! DAN BITTMAN COBZAR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.