Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Se repetă scenariul din tur? Cine iese campioană și cine merge în cupele europene cu aceleași rezultate
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol rapid
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Bai antrenorul lui peste prajit,Rednic a stiut cu muraturile alea ale lui sa faca in asa fel ca alea zece puncte sa nu-i lipseasca ca tie..
cum puteti crede ca buzaul este satelitul Stelei, daca are 14 jucatori imprumutati de Timisoara!
pai..daca nici blaturile nu stiu sa le faca.. a dat buzaul gol din greseala si steaua nu a mai stiut sa dea gol.. :)))))))) culmea penibililor sa nu va iasa blat intre echipa mare si satelit ;)) fortza bunica !!!
nu uitati ca Steaua a facut cu Buzaul in ultimul an jumate tot atatea puncte cate a facut si cu dinamo : 3 meciuri , o victorie si doua egaluri.
Va lipsesc mai multe...cel putin o valiza cu bani, niste brichete, arbitri din categoria "saru' mana, nea Gigi", etc. Dar stati linistiti, in meciul cu Buzaul nu mai este Bunica pe teren, si oricum s-au luat masuri ca toti jucatorii de acolo sa priceapa cine e seful.
bravo Laca! Esti cel mai tare antrenor si nu te mai lua dupa unii care iti vor raul, Steaua nu va mai avea in viitorul apropiat un antrenor ca tine... nu il mai contestati pe Lacatus ca e cel mai bun.. are dreptate ii lipsesc doar 10 puncte de Dinamo
a calculat lacatus. trebuia sa zica 11 puncte.... cel mai prost antrenor de la steaua din ultimii 10 ani . dorinel cat a stat 3 etape a fost mai bun.
1-1 pe teren propriu cu ultimele trei clasate, farul, otopeni si buzau, toate cu lacatus pe banca, nu cred ca mai e o echipa care sa se "laude" cu astfel de accidente
Iti lipsesc 10 puncte procentuale din creierul unui antrenor de fotbal ca astfel sa poti spune si tu ca esti 10% antrenor.....acum esti la nivelul 0%, nevertebratule! Pleaca din Ghencea!
VA ZIS NA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.