FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - GALATASARAY, MIERCURI, ÎN DIRECT PE ANTENA 1, DE LA 20:45 SI PE WWW.GSPTV.RO (2,75 EURO)
Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Probleme pentru Matei
6
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
1
Știri din fotbal internațional
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Andrei Vlad a semnat în prima ligă și va lupta pentru salvarea de la retrogradare
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
eu nu sunt roman!!SUNT STELIST!!!e diferenta.....ma duc dupa aceasta echipa peste tot.....si maine voi fi prezent la meci!!!!DAR LACATUS NU ARE STOFA DE ANTRENOR!!!!!!!nu stie sa ai motiveze....nu stie sa antreneze....nu stie sa faca o schimbare...nu vad o actiune...un sut la poarta....un dribling....nimik!!!!DOAR O MINUNE MAINE!!FORZZA STEAUA
pentru cel care a spus ca nu ne comparam cu ei,total gresit istoric steaua e oechipa cu renume iar galata s-a nascut de putin timp,asa ca numai fi anti steaua fi roman asa cum si noi santem si tinem cu dinamo cand joaca in uefa
inafara de rasoi si goian.....nu prea vad cum ne comparam cu ei....dar acum goian e accidentat....arda, kewell, sas, nonda, lincoln....cum ne comparam cu ei?cu cine cu rebuturile de straini?
golansky...goian...emeghara...plesan....ov petre....sekely....cum jucam?cu cine?chiar sunt curios.....daca intra neaga si lovin e clar!!!!!
ce succes ma?cu zapada in poarta care este iesit din forma........nesu si p marin....sunt de umplutura....ghionea in locul lui goian accidentat o sa gafeze ca la bistrita.....lovin la mijloc e pe dinafara.....arthuro baiatu asta e bun de paznic!!!ne calificam....poate printr-o minune!!!!
SUCCES MAINE ASA E CUM SPUI LACA
Nenea 'SIMBOLU'daca pleci in cap cu ideea sa-i anihilezi pe cei 3 jucatori ai Galatei sa terminat cu aceasta calificare.Galata trebuie sa 'joace' dupa cum canta Steaua si nu invers!Dar tu ca antrenor esti limitat si nu realizezi ce vrei sa faci.Asa ai jucat si la Istambul fara Ghionea si erea sa pleci invins de o echipa care venise de pe plaje.Goian si Ghionea fundas si Radoi la mijloc daca vrei sa treci de Galata.Si roaga-te sa nu ne lase Nesu in 10 sau sa faca vreu-n penalty ca 'se pricepe'.
bleah, Emre a stat vreo 3 sezoane la Inter si a jucat foarte mult. Kewell n-a stat pe banca ca nu era bun si pentru ca in ultimii ani a fost accidentat mai tot timpul. Vezi pe youtube niste faze cu Kewell pe cand era la Leeds si poate pricepi. Nonda in schimb e doar un pomanagiu, dar se cam lipeste de gol.
SI EU ZIC CA BATEM CU 2-1 PENTRU STEAU DA TOJA SI STANCU PENTRU TURCI KEWEL PRESIMT K ZAPATA O SA FIE IN FORMA SI NU IMI E FRICA CU ZAPATA IN FORMA
Un lucru este clar; Daca nu trecem de Galata n-avem ce cauta in Liga Campionilor; Probabil ca turcii vor incerca sa se avante asupra noastra si vor juca ultima carte insa le vor tremura picioarele , cum le-au tremurat si in tur;
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.