Alte știri din fotbal
Cât de important a fost golul lui Bancu! De la anul, România poate evita un tur preliminar în Liga Campionilor
0
Patronul echipei din Superliga șochează: „Nu mai pot să țin echipa! Nu mai am puterea financiară”
0
Dan Șucu a adus noul „gigant” direct la București! Rapid transferă un fundaș central din Italia
2
CFR Cluj nu și-a achitat datoriile și riscă excluderea din cupele europene » Varga: „Am vorbit la UEFA”
9
Știri din fotbal internațional
„Les Bleus” trebuie să-l mai aștepte pe Zidane » Ce se întâmplă cu contractul lui
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei, după Argentina - Anglia: „O să fac o glumă proastă despre Tuchel”
0
Messi dezvăluie cum menține acest nivel la 39 de ani și prefațează Spania - Argentina: „Îi cunosc bine”
0
Premoniția incredibilă avută de Lautaro Martinez! » „Un gol visat de la primele ghete de fotbal dăruite de tata”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
0
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
Cit priveste celalat comentariu al meu a fost cenzurat...tocmai ce vorbeam de libertatea de expresie !:)) Totusi...angajatii astia mititei de la gsp ar fi mai bine sa cenzureze si spusele oierului ,nu numai ale celor care-l critica . Uitati ca tocmai voi ,presa ,l-ati transformat in acest personaj odios care este acum...fara atentia pe care voi i-ati acordat-o ,ciobanul inca si-ar mai fi vazut si astazi lungul nasului...Rusinicaaa!
Apropos ,Sandoval...nu trebuie sa-i permita cineva ceva lui Lacatus ...este un om liber si are dreptul sa vorbeasca liber .Aceasta este libertatea de expresie . Poate ca ar fi fost bine ca Lacatus sa se abtina ,dar are tot dreptul sa spuna ce are de spus .Cind vine vorba de suporteri insa ,acestia au nu numai dreptul ,ci chiar obligatia de a cere plecarea acelui personaj odios care pateaza tot ce atinge ,mai ales blazonul Stelei. Si nu numai stelistii ar trebui sa o faca , ci si altii ;)
tu nu intelegi multe, dar e normal, fiind rapidist. De ex, tu nu intelegi ca echipa ta a fost prima echipa comunista din Romania. Stiu, nu vrei sa pricepi. Daca nu pricepi un lucru simplu ca asta, sigur nu intelegi nici de ce Lacatus vorbeste de STEAUA. Noi avem niste simboluri, iar Lacatus este cel mai mare dintre ele. Voi cu cine va "laudati" ? Cu ce "jucatori legendari" ? Poate cu Rica Raducanu, cel mai prost portar din istoria nationalei Romaniei sau cu Maftei, "capi
LACA TE IUBIM!
gresit Marius. gigi nu trebuia sa se nasca.
si noua ne e dor te tine, Laca! Felicitari pentru calificarea mai departe in cupa!!!
serviciu e servici, viatza privata e viatza privata...nu are treaba porumboiu cu ce are lacatus in suflet, cu atat mai mult atunci cand el chiar isi face "treaba"...de libertate de opinie nu ai auzit?
La meciul Steaua - Dinamo -0-3???? adevarata atmosfera!
usor usor sper sa prinda curaj toata lumea sa zica despre adevaratul gigi si mizeria de om care e ............ FREE Steaua
nu stiu cum de ii permite domnul porumboiu lui lacatus sa tot vorbeasca despre steaua..lacatus este antrenor la fc vaslui,are comtract cu echipa asta,nu inteleg de ce sa isi da mereu cu parerea despre ce se intampla altundeva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.