Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Pentru toti cei care il muscati de c.u.r. pe Boloni. Va intreb daca smecherul de Copos ar fi vrut cu adevarat sa-l aduca pe Loti la Rapid de ce nu i-a acceptat conditiile? N-ar fi fost nici o problema ca l-a adus pe Peseiro, bun si el, dar de ce l-a dat afara? Pentru ca vrea binele Rapidului? Sau pentru ca s-a folosit de voi, rapidisti amariti? Daca Copos e atit de mare caracter de ce l-ati amenintat cu moartea suporterilor adevarati care va credeti importanti, dar sinteti niste inculti.
pe ce lume traiesti ungure? contractul e contract, chiar vrei sa ajungem in B dupa ce totul a pornit de la caracterul tau infect, o zi ziceai ca totul e aranjat, o zi ca nu mai vii...jucai alba neara cu clubul nostru.
pt.marryan.tu esti un jegos de roman.
unguroiu asta nesimtit continua cu magariile. dupa ce a mancat caco prin presa, daca venea si avea rezultate nu se ajungea in situatia asta si nu era vorba nici de umilinta, acum baga strambe cu andrade.are un caracter duplicitar...
Citeste noua revista lumeasublupa.ro
daca pleaca Andrade,Rapidu o sa ia 5 goluri pe meci ca nimic..
"Ladislau Boloni ar putea redresa bugetul Rapidului. " "..in care rapidiştii plătesc doar 115.000 de euro" asa crezi ca se redreseaza ... cu doar 115k Euro pe an ?? .. hai ca ai fost tare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.