Alte știri din fotbal
Mihai Stoica l-a contrazis pe Becali: „Ar fi o blasfemie. Asta i-am zis lui Gigi”
0
Gigi Becali râde de mutarea făcută de Dan Șucu: „Era rezervă la o echipă de liga a doua”
0
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Cel mai acurat sondaj realizat de GfK la solicitarea GSP despre numărul de suporteri a arătat că FCSB are 45% dintre fani, urmată fiind de Dinamo (13,7%), CS Universitatea Craiova (8,8%), CFR Cluj (7,4%), Talpan București (4,8%) și Rapid (4,7%). Majoritate microbiștilor au înțeles despre ce este vorba,doar că minoritatea ata de talpaniști este mult mai agresivă în media.
Cam 80% la fel, nu e 100%. Se numeste furt de sigla. Talpan se foloseste 100% de o sigla creata in timpul lui Becali. CSA trebuia sa foloseasca alta sigla, fie cea din '86 fie una creata de ei.
Abonații la fasolea de la cazanul Cazarmii nu au alte argumente decât citate din fostul lor protector și finanțator, Jiji cel viteaz! Ridicolii trăiesc încă mult in spatele cortinei de fier, agățându-se cu disperare de instituții și mentalități tipice stalinismului! Bine ca sunt putini, pe cale de dispariție, in curând doar in muzee și arhive!
Daca nu exista sigla din 1986, nici asta nu mai exista. Sau probabil tu nici nu stii cum arata aia din 86? Ia uita-te la ambele si o sa vezi ca este cam 80% la fel.
La noi în sat există organizare, la voi, nivel macro, bre! nu există decât egoism și furt, vă furați unul pe altul, vă furați căciula!
Sigla care a fost furata de Talpan? Eu stiam ca CSA are alta sigla, aceasta este a echipei de fotbal din 2003 incoace.
Cât de închis la cap, închistat, perimat și de irecuperabil sa fi pentru a susține in anul 2021, la 32 de ani de la revoluție și in UE, doua oribile creatii ale bolșevismului timpuriu, precum cazărmile sportive ale armatei și miliției! aberații de mult lichidate in toate statele democratice cu excepția României! Penibilii absoluti!
Sunt societăți comerciale asta nu vor să înțeleagă talpaniștii.
Pai si ce facem cu faptul ca insusi marele CEO al fcsb-ului spune cu gurita lui ca nu-l mai intereseaza palmaresul? Din asta deducem foarte simplu ca el nu il detine. Pt ca daca l-ar fi detinut ne-ar fi aratat o dovada palpabila de orice fel. Daca esti interesat sa vezi CCE si Supercupa Europei sa vi din primavara-vara la stadionul Steaua sa le vezi la muzeul clubului. Ceva ce nu o sa vezi niciodata la "jucaria" din Berceni.
Scoate ba nesimtitule sigla Stelei! Prostalaule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.