Alte știri din fotbal
Antrenorul Oțelului, după remiza cu Metaloglobus: „Cel mai greu meci din campionat”
0
Florin Bratu, discurs amar după 2-2 la Galați: „Simt că am pierdut două puncte!”
0
Farul - FC Botoșani » Egalitatea s-a restabilit imediat după pauză
2
A antrenat Craiova și a fost campion cu Dinamo: „Am această reținere” » Cum se vede derby-ul de la 3.200 de kilometri depărtare
0
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, rezultat surprinzător înaintea returului cu PSG: gol în minutul 90+10
0
„Blestemul” s-a rupt după 217 zile! Ianis Stoica a marcat în Portugalia
0
Nantes a distrus-o pe Marseille și încă mai speră la evitarea retrogradării din Ligue 1
0
Gata cu promovările succesive! Wrexham a ratat dramatic barajul pentru Premier League
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
6
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a spus dacă își va da demisia din fruntea PSD în cazul în ...
Libertatea
Eu cred ca ai ciugulit grau tratat...zboara in alta parte!
Numele lui corect este Szatmári Lajos.
Numele lui din nastere este: Szatmári Lajos
Nea Satmarene,cu tot respectul,dar e o varsta la care trebuie sa stii sa te retragi cu demnitate,nu sa stai pana te da afara de batranete si incompetenta.Nu ati scos nimic din scoala, mai ales in ultimii 8-9 ani. Statutul de fosta glorie nu inseamna si foarte bun antrenor.Cutitul pe la spate l-ati bagat voi, pentru ca ati mancat banii clubului de pomana. Rezultate ZERO.Sunt stelist,dar trebuie sa recunosc ca Pitesti,Craiova,etc. au fost/sunt Oxford fotbalistic pe langa scoala condusa de voi.
Nea Satmarene,cu tot respectul,dar e o varsta la care trebuie sa stii sa te retragi cu demnitate,nu sa stai pana te da afara de batranete si incompetenta.Nu ati scos nimic din scoala, mai ales in ultimii 8-9 ani. Statutul de fosta glorie nu inseamna si foarte bun antrenor.Cutitul pe la spate l-ati bagat voi, pentru ca ati mancat banii clubului de pomana. Rezultate ZERO.Sunt stelist,dar trebuie sa recunosc ca Pitesti,Craiova,etc. au fost/sunt Oxford fotbalistic pe langa scoala condusa de voi.
unii kiar asteapta sa-i scoata in sicriu afara de la Steaua? Si cate vedete au ajuns la ekipa mare? Mai bine stau cainii la capitolul asta.
ce cauta si emblemele voastre pe la stiri cu alte cluburi. hai syc-tyr!
Nici nu ar mai trebui sa va numiti Steaua......a-ti ajuns o umbra a fotbalului romanesc,pacat,asta este soarta voastra, dar o sa renasteti din cenusa ca ...pasarea Phoenix.....ha,ha,ha.
PROPUN CEVA TUTUROR SUPORTERILOR ADEVARATI IN AFARA DE OITE!!!! LE FIECARE STIRE CU STEAUA SA LASAM COMENTARIU M..... STEAUA!!!! HAIDETI SA NE UNIM IMPOTRIVA BEHAITILOR!!! BAGAMIAS PU.........A IN EI DE OI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Pai asta e numai e steaua bucuresti decit in acte..in realitate sunteti steaua ciobanesti ! traiasca prea maritul om !! cel cu oile in spatele casei ! Nu nu este ciobanul bucur asa cum zice legenda de acum citeva sute de ani..este ciobanul makidon cu oi si maybach la stina !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.