Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Mihai Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Se primeste bani doar pentru academie, si pentru intretinerea stadionului (care este a comunitatii locale). Este si asta un ajutor, asa este. Dar nu este platit de primarii, sau din alte surse publice din Romania. Echipa mare de fotbal nu are acces la banii din Ungaria.
Cu siguranta ca a auzit. Dar "gentleman's agreement" inainte de avocati. Daca mai este sa vanda jucatori la FCSB, cu siguranta ca o sa faca altfel
Cu crucea brodata pe fes, dar cu moralitatea la pamant... Carte zero, limbaj de mahala, comportament tot de mahala...
La ei daca spune "razboinicul" ca este asa, asa este. Nu au timp sa gadeasca. Bine, nici nu ar avea cu ce. Neuronul lor are defecte de fabricatie. Daca "iluminatul" spuneceva, la ei totul este interconectat; un transfer se leaga cu altul, desi sunt doua actiuni diferite, jignirea este persiflare - asa cum sustine site-ul de fata, Dunezeu este luai de nenea asta pe persoana fizica... Totul se invarte in jurul lui. Ce treaba are soarele cu pamantul, "el ciobandante" dicteaza. De scris mai putin, nu exista penite la palat. Ele sunt la ziar ca sa ne zapaceasca pe noi.
Da-l ba in judecata! *** Vrei sa-ti plangem de mila? Sau care-i faza? Ori iti place sa apari si tu in ziare intr-un subiect despre becali ca poate asa mai citeste lumea si despre tine. O tineti langa danga cu banii!!! Tov stanciu... Fa dom'le un serial de 415 episoade!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai ales de omenie ținând cont de situația din clasament.
Fcsbistule , ce treabă are transferul lui Ștefănescu cu cel al lui Coman? Sunt cumva condiționate , contractual , cele 2 transferuri? Sunt 2 transferuri independente.. Eu dacă îi vând lui Habibi un șurub pe care nu mi - l plătește și cumpăr o piuliță de la tine pe care nu ți - o achit integral la termenul stabilit prin contract și nici nu îți mai răspund la telefon , ce legătură ai tu cu șurubul pe care l - am vândut lui Habibi și pe care nu am primit nimic ? E vina ta că nu îmi dă banii pe șurub? Tu îți vrei banii , în mod normal și foarte corect , pe piulița pe care mi - ai vândut - o și ai tot dreptul să te plângi că sunt rău platnic. Dacă nu mă plâng de banii neprimiți pe șurubul vândut de mine e problema mea și asta nu că și tu ești obligat să nu te plângi de faptul că nu ți - am plătit conform contractului contravaloarea piuliței. Sunt contracte diferite și fiecare are clauzele lui. Ai înțeles , fcsbistule?
Trebuia să apară un *** să-i ia apărarea fariseului!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu se poate asa ceva, nea Gigi e om bun drept credincios si de "omenie" !!
Asta este familia Becali întotdeauna au căutat să fenteze, nu degeaba au făcut pușcărie, și în general foarte mulți pot fi cumpărați pe doi bănuți, asta este nu mai există cuvântul dat și respectat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.