Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Am mai spus-o, este o mare prostie cu Stefanescu care este mai slab ca Ciobanu ca sa dai atatia bani pe el si plus Ciobanu. Ce au vazut la Stefanescu, nu stiu, la nationala cat a jucat nu a aratat nimic.
"Il vor pe....Coman"!!!1,2,3,ȘI::HAAAAAAA-HAAAAAAAA-HAAAAAAAA,râd și curcile (că dacă pun ce trebuie,mă baneaza gesepeu').,Și dau 5 "meleoane"??? Că-i "clauză publică"!Aaaaaa...nu....dau????Atunci bine!!!!Ceva serios aveți și voi de scris? Că asta cu "centenarul rupatorilor de oase(chiar ake lui Coman,ce să vezi?) mutat de săpun la 101 ani e deja fumată și am râs deja mult...!!!
Rapid a intrat în luptă pentru titlul O sa fie greu cu ei
Bun jucator Stefanescu...cred ca o sa ceara cel putin 500.000 Euro cei de la Sepsi...si Paun este bun la inchidere...
Amice, eu cred ca 250-300.000 e mai mult decât prețul corect. Joaca un meci bun la 3 meciuri modeste.
E “băgată “la mișto , brutarul se ține de glume … Ștefănescu , un jucător decent dar cere 1 mil. pe el Rapidul nu dă , Ștefănescu ar vrea la Craiova … vedem ce va fi !
Eun jucator bun depinde cat se cere pe el. Dupa parerea mea 1 mil nu merita niciun jucator roman . Sunt bani prea multi, ceva in intervalul de 500-700k atunci ar fi profitabil si pt Rapid
Amice, asta e cusurul tău...nu se spui cine este Coman. E vorba de cel care a obținut titlul în Germania sau cel pe care l-au prins polițiștii conducând nelegal o masimasi
"Covăsnenii îl vor pe Florinel Coman" "L-am vrea pe Coman, dar știu până unde putem întinde plapuma așa că e imposibil." :))) Bai ce articole de doi lei :)) Si Chindia il vrea pe Osimhen,dar doar daca pot plati transferul si salarille in rate,cate 5k pe luna,timp de 250 de ani :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.