Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu vrea revanșa în Cupa României: „Este unul dintre obiectivele de anul acesta” + Ultimele detalii despre noul transfer de la Dinamo
0
Care e viitorul lui Șumudică la CFR Cluj? » Noul șef din Gruia dezvăluie: „Am o viziune clară”
0
Grupele și programul Cupei României Betano! Dinamo și Craiova în aceeași grupă, FCSB a avut mare noroc!
19
Iată noul tricou al lui Dinamo pentru derby-ul cu FCSB!
3
Știri din fotbal internațional
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
* stelist
Pai cum să declari ,citez"singura echipă la care nu îl las sa plece,este FCSB".Daca spunea și omul,nu îl las in România la nici o echipa,era cu totul altceva.
Ma uit la voi și va credeam oameni serioși!Voi chiar credeați ce spune secuiul?Înseamnă că ori sunteți prea credului, ori prea ******!
Între gratis și de pomană nu poți pune egalitate. De ex poți face facultatea gratis, dar unii o fac de pomană.
Până la urmă e fotbalist, să meargă unde vrea. Dacă a ales fcsb, felicitări și să-l vedem de ce e capabil. E clar că nu a ales cu mintea.
Ce zice Laszlo: "Vreau să îi transmit că banii nu sunt cei mai important lucru, ..." păi atunci mai patronaș de ce nu ai rămas matale brutar la cuptor și te-ai apucat de patroneală? "Vinzi" cumva pâinică aia pe care o faci la firma unde ești patron, pe gratis adică " de pomană" sau ca să obții un profit cât mai barosan, așa ca tine ! E-te-te unde era bunul samaritean!?
Mai "toxic" ca tine??? N-ai să vezi....și știi de ce???? Că nu există,prostandache!!!! Când un jucător vrea ceva,"clubul" n-are nici o șansă...!!!..
Zice Pinocchio ca banii nu conteaza,atunci de ce nu l ai pus pe Stefanescu sa semneze o hartie ca se lasa de fotbal si in cazul ca se apuca iar este obligat la plata Sumei de2 milioane de euro(posibilitati legales sunt mai multe)… iar minti ca o Gazeta Bucuresteana.I ai luat banii la Gigi cum v ati inteles cu mult timp inainte
Bastenitos! Ce naiba? Te legi de mărunțișuri d'astea...? Asa, pot sa vin si eu si zic, ce ața alba frate? E ros-verde toată ziua. Mai precis patru nopți si patru zile. Kassai la Szentgyörgy. Dar nu zic asta. De ce? Din respect. DA. Din respect pentru doamnele de acolo. Pricepe si tu ca Ștefănescu pur si simplu nu mai putea locui acolo. Ca s-a cerut afara! Ca nici nu știa sa ceara bine pâine, ca hop! - veneau imediat doua livratoare la el acasă. Nu mai putea omul. Ce nu pricepi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.