Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp, devastator la adresa lui Donald Trump și a lui Infantino: „Asta-i o nebunie! Doi oameni care habar n-au de fotbal”
0
Jude Bellingham, MVP în Mexic - Anglia: „Cea mai tare atmosferă în care am jucat. În trecut am fi cedat”
0
Uluitor! Ce a putut să declare Mauricio Pochettino, după ajutorul primit de la FIFA: „Pentru cei care iubesc sportul!”
0
Selecționerul Belgiei tună și fulgeră, după ce FIFA a ajutat-o pe SUA: „Păcăleală de 1 aprilie!”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
Promisiunea făcută de Ucraina României după incidentul cu drona din Portul ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Ca și în cazul Prodancai ironia sorții, asta ca să folosesc un eufemism, face să aibă o copilă … știți voi cum, nu scriu ca sigur moderează ăștia. Pt un părinte, și mai ales pt una ca ea care ar face orice sa se păstreze la un nivel acceptabil ca look la cei 50 de ani pe care ii are, deși dacă o vezi de aproape sau în poze fără filtre rămâi cu PTSD, cred ca este dezamăgirea vieții ei. Dar deh, karma!
Cica edy terra nova are foot fetishuri cu hîrca asta…..
Vai de voi de deontologi, can-can-ul vă halește!
O infractoare suportera a stan ei. Nimic nou
Ce coaja oribila!
Penibil:si articolul si specimenul.Din motive evidente..
Chiar ne intereseaza! Aur de 14 karate! Ce sa mai vorbim!
Sunteți ziar de.sport sau de mondenități!Ce ne interesează pe noi că Vicol are lănțișor de 7400 de Ron???Vai de capul vostru !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.