Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
?????????
M-am exprimat gresit, n-avem o asemenea suma... 3-4 milioane, alocati pentru aducerea unui atacant care ne-ar scuti de multa bataie de cap. Si poate... cu un pic de sansa am pute sa prindem in grupe chiar un loc 2 cum s-a mai intamplat si cu alte echipe de valoarea noastra.
d-aia mah sa faci tu spume la taste si ei sa ia banu' ;in LC important este sa participi nu sa castigi mai ales ca n-ai miliardari in euro in spate care sa investeasca sute de milioane intr-o echipa ;avand asa de putini bani in fotbal este o minune ca n-am ajuns ca astia din Luxemburg la performante ;ca sa faci performante azi in Europa iti trebuie 4-5 echipe cu investii fiecare de peste 50 M in jucatori si nici asa n-ai sanse mai multe poate sa ajungi prin sferturi .Azi sa vedem cate echipe din Romania mai pupa cel putin grupe de EL ce CL
pentru ce dracul se mai prezinta stella in liga campionilor ca n-a facut niciodata mai mult de 4 puncte,rusinea....
Este clar ! Transfera un atacant strain !!
Antal e mai bun decat Popa,insa sunt destule momente cand jocul sau devine haotic.In plus,aici e vorba de varf,nu de extrema.
Steaua Romaniei, 7 mai 1986 ://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/42826/
Parerea mea e ca este vorba despre Antal, desi nu e un atacant in adevaratul sens al cuvantului, poate totusi atacant lateral. Cred ca Reghecampf are un plan cu jucatorul acesta...a jucat in UCL si in Europa League, a castigat si titlul cu Otelul, parerea mea e ca se potriveste perfect descrierii, desi repet nu e atacant pur-sange insa totusi e golgheterul campionatului.
Eu zic ca bani avem faza e ca se urmareste doar profit ,niciodata nu o sa facem performanta in UCL daca nu investim cateva milioan bune in jucatori ,gen 3 4 milioane pt cei care chiar merita acest pret,nu putem sa avem pretentii mai mari de locul 3 intr o grupa de UCL ,acolo e alta treaba acolo lumea baga bani adevarati pentru performanta,parerea mea.
va semna*
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.