roadster1988  •  03 Februarie 2014, 10:14

nu stiu ce plmm face jiji.stelutza are nevoie urgenta de un antrenor.Reghe este antrenor de liga 2.

Postat de djeurofighter pe 03 Februarie 2014, 09:40

Da, cred ca au montat microfoane in autocar si hotel.

no, e articol sa-i ocupe pe shezarica, halpinu si alti homelessness... see below.. :)))

stelbz
stelbz  •  03 Februarie 2014, 10:07

Daca la antrenamente au invatat ceva iar in teren jucatorii chiar nu au aratat nimic atunci Reghe are dreptate. Cine i-a invatat sau de ce alde Tanase, Chipciu, Keseru, Popa, Iancu CARA SI IAR CARA mingea pana o pierd, sau intra cu mingea in jucatorii adversi ca niste berbeci ??? In loc de joc combinativ in viteza din prima pasa si centrari la Piovaccari, cei 4-5 din spate se incurca unul pe altul, aruncand mingea aiurea sau la adversari. Ma intreb, ei JUDECA sau nu JUDECA ceea ce fac ? Cred ca NU JUDECA..... Daca se repeta in campionat jocul cu Plovdivul nici locul 4 nu va fi prins. Sper sa fi fost doar o ratacire a mintii....

legendavisinie
legendavisinie  •  03 Februarie 2014, 10:07

Lasati-i sa se pregateasca pentru blaturile din campionat.

valiza.epo
valiza.epo  •  03 Februarie 2014, 10:05

regheBlatistul a turbat... Ceva nou nu aveti?!

shogun_blue
shogun_blue  •  03 Februarie 2014, 10:03

senzational....ce a putut face Reghe...abia astept si partea a doua de la sedinta

regheblatt
regheblatt  •  03 Februarie 2014, 09:50
Postat de nentugigi pe 03 Februarie 2014, 09:42

stoaia esti o mizerie . o echipa comunista creeata si sustinuta de ceausesti o echipa pt care se prelungeau meciurile si cate 12 minute vezi meciul cu bihorul 2-2 min 90 .. min 93 ..... hai inca 2 min de prel nurmale deci 2-2 min 95 dar mizeria nu reusea sa inscrie a mai bagat arbitrul inca 4 minute s-au facut 99 si ciuma ciumelor tot nu reusea sa dea gol lumea fluiera si huiduia aceasa echipa bolseica si meciul tot nu se termina dupa inca 3 minute ajunseram si la sfrsitul meciului adica min 112 dintr-un meci normal de 90 + 5 sa zicem si stoaia baga mingea in poarta in min 112 dupa care bihorul duce mingea la centru pt a relua iar arbitrul fluiera finalul. rusinee

nimic nou ... asta este istoria buboiului bolsevic . toti o stim ..numai oile mioape nu o vad ...

freegigi
freegigi  •  03 Februarie 2014, 09:48

Domnu' antrenor mai bine ar tipa la el, poate se trezeste.Dupa ce ca invarte jucatorii aia pe toate posturile si schimba sistemele ca pe ciorapi, tot aia sunt principalii vinovati.Am senzatia ca nici el nu stie ce vrea sa faca, iar jucatorii sunt copia lui fidela.

nentugigi
nentugigi  •  03 Februarie 2014, 09:45

am scris desfasurarea unui meci de pe vremea lui ceausescu ca sa vada si tinerii stelisti de azi nascuti si crescuti cu etnobotanicele in bot cum castiga stoaia cum a strans atatea trofee sa vada si batutii in cap de simpatizanti ai acestei boarfe notorii adevarul . traim pt a vedea stoaia umilita