Alte știri din fotbal
6 lucruri mai puțin cunoscute despre Martin Pascual, noua achiziție a lui Dinamo: cine l-a adus + la Kopic nu ar fi avut nicio șansă!
0
Noul fundaș al lui Dinamo nu e Boateng! Este o „bestie” la duelurile aeriene, însă zero pe plan ofensiv
0
Farul și-a aflat adversarele din preliminariile UEFA Women’s Champions League
0
Se modifică regula U21! Ce propun cluburile + varianta pe care a găsit-o FRF
2
Știri din fotbal internațional
Scoția - Brazilia, în pericol. „Avem o strategie în minte despre cum să facem față situației”
0
Bosnia - Qatar, meci de totul sau nimic în ultima etapă a grupelor CM 2026
0
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026
0
Caz fără precedent: jucătoarea gravidă a câștigat la TAS! » Decizia contra clubului care a dat-o afară ilegal
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
gsp, site de doi bani!
pentru asta,MEDICAMENTEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
e adevarat in parte ce spui,dar apare aici ceva ce tine de interesele clubului bolsevic,care in acest mod va lua gratis si nu pe bani jucatorii cluburile ce vor disparea in ceata caci nu se mai poate negocia valoarea lor reala,caci ei insasi vor fi devalorizati caci nu mai au statutul si de jucatori de A ci niste nimenea desi poate unii sunt chiar valorosi.A nu se uita ce ati adus de la cluburile mici caci voi aveti sansa Chiagului vechi de club comunist si ati vandut in afara pe bani grei, ori asta deocamdata doar voi o puteti face si veti impune o falsa suprematie in tara.FRF sa dea la toate cluburile in functie de nevoi,fonduri sa si formesze centre de copii pe care sa i tina, sa i promov
Comentariu cu "propunere revoluţionară" este al celor de la GSP.
Are dreptate Reghecampf! Este un antrenor care face performanta cu Steaua, a invins Chelsea, Ajax si altele. Iar pe plan nationala n-are adversar.
modificarea sistemului pt liga 1 ar atrage automat modificari si la nivelul ligii secunde, eu asa cred. existenta celor 2 serii este sustinta de ideea costurilor prea ridicate cu transportul. e un punct de care trebuie tinut cont, in saracia din fotbalul romanesc. pe de alta parte, daca nu ai bani sa tii echipa in liga a 2-a, nu te obliga nimeni sa o tii. eo discute ampla si complicata.
Iti pierzi timpul cu copiii securistilor care au fost colegi cu comunistul Anghelache. Sunt invatati de mici de catre monstri de parinti sa minta si sa dezinformeze.
erata) Formidabila GENERATIE DE AUR a lui Nae Ionescu(cap de lance Eliade-Cioran-Eugen Ionesco-Mircea Vulcanescu..........Noica........s.a.m.d.pana la acel Petre Tutea care la iesirea din inchisorile republicii a refuzat sa semneze ca recunoaste vreodata aceasta forma de stat avorton_bolsevic, corp strain malefic implantat in trupul si sufletul unui popr ancestral,nascut popor regal.
este corect, ar fi un sistem mai bun. dar...nu e o "propunere revolutionara" si ideea nu e a lui...au vehiculat-o altii inainte. eu ma bucur totusi ca o sustine. sunt de acord cu cine zicea pe aici ca numai blatistii sustin mentinerea sistemului actual
Ideea lui Reghecampf e bună, din mai multe motive. În primul rând, nu se poate practica un fotbal decent în perioada decembrie-februarie, dar sunt 2-3 etape puse în acea perioadă din considerente de timp. În acelaşi timp, meciurile cu Concordia, Ceahlăul, Săgeata, Oţelul, Braşov, Viitorul sau Corona abia aduc oameni pe stadion şi, cu foarte puţine excepţii, sunt fără miză. Ce aduc ele acestui campionat? Uitaţi-vă în campionatele cu o valoare apropiată: Belgiei, Serbia, Norvegia, Cehia, Polonia, Ucraina (16 echipe), Scoţia, Danemarca, Suedia (12 echipe) Elveţia, Austria (10 echipe). Doar noi suntem mai cu moţ, cu 18 echipe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.