Comentarii (12)

its..1134  •  11 Octombrie 2019, 19:32
Postat de hahalera1900 pe 10 Octombrie 2019, 16:25

Grosso-modo... l-a ajutat deaconu! Cele mai mari blaturi din istoria fc5belei...

Dovezi sau ești doar un mâncător.

Romeo Daniel  •  10 Octombrie 2019, 21:08

Arabii sunt mai prosti decat noi...Reghe a fost la 3-4 echipe in zona aia si mereu a plecat cu coada intre picioare. Singura lui speranta ramane Fcsb..dar nu va mai castiga nimic pentru ca nu mai sunt jucatorii de atunci plus ca in perioada cand el castiga 2 campionate Becali era inchis....acum nu va avea liniste.

hahalera1900  •  10 Octombrie 2019, 16:25
Postat de alexbibirica1 pe 10 Octombrie 2019, 16:11

grosso-modo ... Reghe a facut treaba buna la echipa.

Grosso-modo... l-a ajutat deaconu! Cele mai mari blaturi din istoria fc5belei...

alexbibirica1  •  10 Octombrie 2019, 16:11

grosso-modo ... Reghe a facut treaba buna la echipa.

Ionut Marian Bejan  •  10 Octombrie 2019, 15:33

Cupa si Cupa Ligii au fost câștigate cu Gâlcă antrenor! Referitor la Reghecampf ca antrenor cred ca ar fi bună o reîntoarcere dar cu Neubert,dar nu în timpul sezonului. Ca performanțe au fost fantastice,sa câștigat campionatul la pas si am avut si super performanțe europene,să nu uitam de victoriile cu Ajax și Chelsea! Și pentru contestatari a făcut Reghe blaturi si in Europa?

cornelconasu  •  10 Octombrie 2019, 15:07

Tot ce a...”câștigat ” staff-ul Reghe , a câștigat să nu uităm DATORITĂ ..lui Norbert și arbitrajelor ! NICIODATĂ fcsb nu câștiga acele titluri numai pe teren și ne aducem aminte arbitrajele fantastice ale lui Avram, Găman, Tudor, Comănescu, Robert Dumitru și chiar Hațegan !!!!! Așa că dacă vine ...doar regheblat , vine doar că îl gonesc arabii care s-au săturat de fițele lor și de fotbalul mediocru !

hermannstaedler  •  10 Octombrie 2019, 14:36
Postat de Daniel Irimescu pe 10 Octombrie 2019, 14:06

A picat motiunea lui ponta Pisoiul victoras se freaca pe ochi. E suparat. Ii trece.

Bagi fake news? PSD a picat

Daniel Irimescu  •  10 Octombrie 2019, 14:06

A picat motiunea lui ponta Pisoiul victoras se freaca pe ochi. E suparat. Ii trece.

flojo  •  10 Octombrie 2019, 14:01

Dominaţia absolută au instaurat-o deaconu bricheta şi satelitii...