Alte știri din fotbal
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
n-ai inteles. e lipsa de idei pe JieGSepe si trebuie ceva sa aduca la viata dinamughei, crapidul si cetatenii de origine nioashca din cluj
Taci mah drq. Daca ti-ar da tie arabii banii aia, ai fi in stare s-o vinzi si pe ma-ta. Omul a luat doua campionate consecutive, v-a facut franjuri. Desigur, vulpea cand n-ajunge la struguri, spune ca e in insolventa. Pastreaza-ti parerile pentu seful tau de la "drumuri si poduri". Aici e vorba de bani, nu de abureala de gen Negoita
In aceste conditii trebuie neaparat gratiat jiji, el se pricepe cel mai bine.
2 mil de euro pe sezon e un mnotiv ?
=)))) astia sunt bolnavi. Trebuie sa ai probleme mari la mansarda sa crezi ca reghe ar pleca acum la arabi. De ce dracu ar face asta?!?! Daca ziceau ca pleaca la Borusia Dortmund mai intelegeam. La arabi se duc doar pentru bani. De bani avea acu nevoie reghe? Nu ia destul la steaua cu salariu+prime+bonus de titlu+bonus de champions league+ca ia nevasta-sa comision de la toti jucatorii cand sunt transferati. De ce dracu ar face acu 5 pasi inapoi in cariera pentru cativa lei in plus?
daca isi ia si mopul dupa el la camile, in maxim 1 luna ramane vaduv.
Pai nu zicea regheblat ca ramane la stoaia sa faca performanta, si alea alea? Pleaca la prima oferta de ceva bani mai multi. Si vrajeala aia ca avea oferte de peste tot... sa fim seriosi. Cred ca pleca si la Honved daca ii dadeau aia 500.000 in plus pe an. Chestia e ca la arabi nu merge sa faci pe desteptu cum face in romanica. O sa-i sparga aia rozeta de-i supara prea tare :)))))
Pai nu e deloc mai ales ca o sa plece mai multi jucatorii de lA Steaua,iar o reorganizare nu suna bine deloc decat daca s-ar schimba patronul ,faza e ca se duce din omogenitate .se va implenta un alt stil de joc C alte antrenamente care sunt posibile sa aduca dezavantaje echipei decat avantaje ,si mai ales ca nu prea sunt antrenori bunI in RO.sper sa fie bine ,orice ar fi alaturi si la bine si la rau de STEAUA!
Il lasa DNA-ul sa scape ? Cocalarul manelist reghe ”talent care e talent”, de blatist, trebuie retinut si interogat referitor la blaturile prin care stelemeauau a cumparat campionatele din ultimii ani.
Acolo poate sa-si mai ia trei neveste si daca se satura de impresarul sau favorit este suficient sa spuna ca l-a inselat, asta dupa ce-a impuscat hotul prin usa de la baie... Oricum, dac-o prinde politia islamica pe strada o lapideaza instant, felul cum arata mopul balonat este o insulta la adresa Coranului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.