Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, propunere pentru modificarea regulii U21: „Am vorbit și cun Universitatea Craiova” + Ce pregătește FRF
0
Primul transfer serios al verii pentru Dinamo! A ajuns deja în cantonamentul din Polonia
0
Haos total după dezvăluirile Gazetei! Comitetul Executiv a blocat omologarea rezultatelor, după depunctarea neaplicată de FRF celor de la Ștefăneștii de Jos
2
Vin, în sfârșit, transferurile la Dinamo?! „Cred că sunt negocieri cu mulți jucători”
1
Știri din fotbal internațional
Caz fără precedent: jucătoarea gravidă a câștigat la TAS! » Decizia contra clubului care a dat-o afară ilegal
0
Bun venit în capitala cafelei din Statele Unite! » Orașul cu peste 1.600 de cafenele. Cum arată primul Starbucks din lume
0
Jamie Carragher sare la Tuchel, după pasul greșit al Angliei: „Va regreta decizia asta!”
0
Istvan Kovacs, delegare de lux la Mondial! Îl va arbitra pe Lionel Messi
5
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Subiectele la Matematică la Evaluarea Națională 2026. Ce a picat la a doua ...
Libertatea
razbunarea = arma.....rapidistului :))) oricum, o sa plece "nerazbunati" acasa zburatoarele
Da, bah Frankestein, o sa demonstrati ca sunteti mai buni. Numai sa aveti grija ce mancati si unde, ca la prorapid nu mai e mancare!
Kapetanos :)) =))) siiiiigur ca da va intra in galeria de onoare a stelei cu Mita travestita si Oieru Luminii patronati batraneste de Nea Nicu
la 50 de ani cand o sa mananci ''eugenia'' sa-ti aduci aminte ca te-ai razbunat pe steaua.n-aveti nimic in cap.
Trebuia sa demonstrati in cupa uefa ca sunteti buna, bai amaratule! Steaua asa cum a putut a demonstrat cu galatasarai, voi vreti ca intodeauna sa spalati putina pe aici prin romania, si daca reusiti sa castigati, gata va incoronati repede cu cei mai buni, cei mai....cei mai....
lazare, de tine, de maftei si de coman imi pare rau ca ati ajuns bataia de joc a rapizilor (din conducere si din tribuna), voi v-ati facut treaba ati invins(aproape)fc valiza dar "suporterii" vostri sunt de departe cei mai inapti dintre toate lighioanele pamantului; sper insa ca de data asta tuciurii sa va respecte munca si sa nu mai arunce cu brichete.
steaua-rapid sau invers...tot aia...2 echipe vai de ele...la ce jucatori au..hm de conducatori ce sa mai zic
pt.Realist:zi-le faza cu banii jucatorilor stelei care nu si-au luat primele de calificare in CL,nici acum.tu crezi ca cei de la steaua stau mai bine cu banii decat cei de la rapid?diferenta e ca celor de la steaua le e frica de gura ciobanului jiji si nu rasufla nimic.ca veni vorba de democratie:D
steaua4ever ESTI PREA PROST PT SECOLU ASTA!!!
Baietii destepti joaca pe bani ca de aia sunt profesionisti, prostii si idiotii fac munca patriotica ca in comunism. Costine , in ce categorie intrii ? Daca esti comunist , treaba ta , dar sa si declari asta ! Mergi la Copos si reinfiintati PCR -ul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.