Comentarii (18)
yoras63
yoras63  •  19 Noiembrie 2024, 11:21

Noroc cu SGR ca le a dat posibilitatea lui Fane ,Bumbi &Co. sa duca sticlele inapoi si sa si ia maruntul ca asa si mai rotunjesc si ei saracii solda aia mica si banii cu care i plateste U.M. si banii publici care le intra in buzunare si pentru care trebuie sa faca ceva macar atat sa iasa cu declaratiile astea acide care nu au nici o valoare si care nu sunt luate in seama de catre nimeni dar timpul le rezolva pe toate mai dureaza putin si o sa si inchida gura toti stelistii astia ,,adevarati'' .

_Van_Basten
_Van_Basten  •  19 Noiembrie 2024, 10:35

"Noi cu istoria lungă, de atâția ani, iar FCSB, așa cum are pe piept, cu istoria recentă, trei campionate și ce au mai făcut ei." Respect, Iovan!

atthur
atthur  •  19 Noiembrie 2024, 09:13

Între capul lu' drojdie fane și un pahar gol câștigă detașat....paharul...!!!...

Cezar
Cezar  •  19 Noiembrie 2024, 08:23

Corect. De bun simt. De retinut.

barti
barti  •  19 Noiembrie 2024, 08:15

Respect pentru fotbalistul Iovan!Dar el uita ca a fost antrenor secund la FCSB sau cum vrea el sa o numeasca.A uitat de ajutorul dst de Gigi cand la numit secundul lui Piturca.Atunci traversa o perioada dificila si momentul acela la repus pe picioare.Acelasi lucru si pentru Bumbescu,care era si el abandonat .Respect pentru cine a fost alaturi de tine,si lasa tu istoria!

Unomfoartesimplu
Unomfoartesimplu  •  19 Noiembrie 2024, 07:42

Se baga in seama si Iovan... Probabil ca-si ia leafa de la armata... N-are nici o relevanta ce crede el sau oricine altceva. E libertate; sa creada fiecare ce doreste!

tomitan
tomitan  •  19 Noiembrie 2024, 07:01

Nea Iovan ,este dreptul tău sa crezi ce vrei ,dar CSA Steaua trebuie sa devina privat.Passtreaza palmaresul,numele si credinta pe banii tăi si a celor care se declara fani CSA Steaua. Amicul si fostul tău coleg Hagi a girat cu hotelul si casa la banca când a luat bani cu imprumut sa construiasca Academia.Si-a construit propriul stadion din banii lui n-a stat la mană intinsa la stat ,la mocangeala " sa ni se dea".Nea Iovan ,tu si Tălpan& Co. care spuneti ca iubiti Steaua ,sa realizati ceva pe banii vostri apoi sa deschideti gura si sa dati lectii.Treaba armatei nu este sa intretina un club sportiv,iar bugetul MApN nu este vaca de muls sau popotă unde Tălpan& generalii armatei fac ce vor. PS. MApN in loc sa sparga 5 milioane € pe CSA Steaua , mai bine ar construi case ptr tinerii ofiteri.Sunt o multime de ofiteri care se chinuie prin caminele construite in comunism.Se vaita ca armata nu atrage tineri.Cum sa atraga cand generalii CAP( aia comunisti care duceau militarii la stransul recoltei pe vremea lui Nea Nicu) sifoneaza banul public.O rusine de armata,numai hoti si plagiatori,care-si fac mendrele pe banul public

JackJohn
JackJohn  •  18 Noiembrie 2024, 21:41
Postat de aspida pe 18 Noiembrie 2024, 21:19

Cum ce facem ? le plangem de mila

adevarul este ca echipei tale de sufletr care trece prin umilinte inumane in ultimi 30 de ani si nu a mai jucat de vreo 15 ani in grupele unei competiti europene,chiar ii plangem de mila. dar o meriti.

corneliusarmis
corneliusarmis  •  18 Noiembrie 2024, 21:34
Postat de mario_rdfe_ pe 18 Noiembrie 2024, 20:55

Sa vezi acum sumedenie de critici si injurii la adresa unei embleme a stelei, unul dintre cei mai importanti jucatori din istoria clubului..! Si asta doar ptr ca nu este de acord cu echipa condusa, stapanita,antrenata si subjugata de gigi becali ! Din punctul meu de vedere, cei mai importanti jucatori ai stelei sunt,in ordine..Lacatus, Stoica, Iovan ! Primii doi au fost jigniti, injurati de suporterii echipei lui gigi...acum,urmeaza Iovan !

Da, da, da! Încă un „drojdier”, la rând! Urmează „parandărăt 666” cu Tanti Vica! Degeaba au „resuscitat”, în 2017, un „cadavru UM 02301”, cât de curând CSA-ul se va desfința și să sperăm că și Statul K, cu funcții și grade pentru „înaintări la Apelu bocancilor, pe alcoolici și barbugii”, grade pentru care adevărații soldați și ofițeri ai Armatei Române transpiră în Poligoane și Teatre de Operații unde îi trimite Țara! Știe asta colonelul de justiție, cu Facultatea de drept „executată la fabrica de milițieni”, Talpan? Să vedem ce o să facă dacă „diapar din... Decor”, Coldea, Bodu, Helvig, Maior, Ponta, Fota, Dumbravă, Dâncu, Rus, cine o să mai comande/fabrice în procese la Justiția Română Coruptă!!?? Știe, oare, Tălpănică că milioanele de euro, care intră din Bugetul Armatei la CSA UM 02301, ar putea fi folosiți la „înzestrarea Armatei Române”?

aspida
aspida  •  18 Noiembrie 2024, 21:19
Postat de 88gore88 pe 18 Noiembrie 2024, 20:50

Pai și ce facem cu prajeiii care vin la meciurile lui Fotbal Club Sporting Becali și strigă "Suntem noi,Steaua suntem noi!"?

Cum ce facem ? le plangem de mila

  • 1
  • 2
Comentează