Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Nu-l lasa gigi sa recunoasca ca fcsb e o clonă:))) Bietul leo ar spune si asta.
Tare va mai *** grija de noi se vinde bine numele asta stiti foarte bine ca i pus de forma si pintili face antrenamentele si mai interesati va ca toti patroni *** se baga la echipe interesati va , si despre astia de la csa mai bine v ati duce pe stadion ca joi erați 10 in tribune lasa ti internetul si adevarata Steaua juca cu 6 mii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
macar mai vinde niste muraturi pe la club leo
Si ce astepti de la un om de fotbal sa fie un orator desavarsit si mai mult decat atat, un ins de avarie? Ma stic de ras cand vad ca se straduiesc unii pe aici sa dea de pamant cu jucatori de la FCSB ca n-au bac-ul, ca vorbesc bolovanos, ca fac greseli de exprimare, ca n-au logica, ... Mutati televizorul de pe sport pe canalele de stiri si urmariti cum se exprima alesii neamului, aia pentru care v-ati bulucit in zi de vot sa-i puneti in fruntea tarii, aia cu facultati si doctorate nenumarate si comparati.
Asta cu cei care tin cu FCSB tin pentru Becali e o mare prostie.
Aoleoooooo, un limbaj de lemn. A avut dreptate mimisor ......... mai are de invatat despre stiinta vorbirii in fata microfonului. In afara de suspine, oftaturi, mimica caraghioasa, aaaaaa-uri ............. NIMIC.
Cei care țin cu mizeri@ asta de așa zis echipă, țin doar pentru becali. Pentru ei este idolul suprem, Dumnezeul lor, cel mai mare geniu din toate timpurile. De asta vor să și asocieze numele infactorului de STEAUA (cea mai mare echipă din România). Dacă mâine becali ar cumpăra Dinamo sau Craiova sau orice altă echipă, ar spune că e adevărata STEAUA.
Mai rău e că există oameni care susțin că ceea ce face Gigi e corect. Mi-l imaginez pe călătorul spre muntele Athos investitor la o companie IT.
Au de lucru bocitoarele din B, de le-au asmuțit așa devreme :))
Și ce să incrimineze ăia cu mânia ta proletară? Hai, bagă! Ce să îi zică burleanu lu' becali " bă, nea jiji, bre, nu mai face vrea așa că uite se supără alde cormiz in gazetă și nu-i bine ! Și dacă se supără alde cormiz chiar e nasol de nașpa"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.