Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Sergej Barbarez a izbucnit în plâns în fața camerelor, după eliminarea Bosniei de la Mondial
0
Bosnia a dat lovitura » Suma câștigată la Campionatul Mondial de adversara României
0
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
0
Înger și demon în SUA - Bosnia » Americanii merg în optimi la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Luați-l la clonă, poate apucați play-offul de L2 cu el?
Acum înțeleg perfect cum acest Strizu a putut sa joace rolul de antrenor principal, în timp ce Pintilii făcea și desfăcea lucrurile la echipă. Cum sa fii atât de lipsit de caracter și să spui astfel de lucruri, acum, când nu ești la echipă. Eu nu neg adevărul spuselor lui ci condamn faptul ca spune acum. Un om drept și corect nu ar fi acceptat poziția asta ,iar odată acceptată ar fi tăcut și după plecare. Acum, înțeleg perfect de ce Steaua( fcsb) joaca atât de slab, având, totusi jucători valoroși. Cine sa-i antreneze, Pintilii, un fotbalist mediu, fără școală, fără școală de antrenori, fără cultură???
A antrenat la fcsb. Romania este o tara care nu stie sa-si aprecieze valorile. Luam straini de 2 lei cand Leo este liber.
Si cu toate astea, forumul il recunoaste imediat ca fiind mirificul, inegalabilul, prostul de Random.
Hei, hei, de mana sa-l iei
Da? Unde antrenează?
L-ati scos iar pe obositul asta de Strizu din beci pentru un senzațional?
De remarcat rigurozitatea cu care iti schimbi zilnic nick-ul .
Esti de atatia ani pe forumul asta, probabil ai vazut si ceva fotbal..si tot nu ai invatat nimic ! Cum ba sa ii spuna cipriotul lui gigi ca are un jucator accidentat, daca nu este ? Mai intai trebuie sa fie si jucatorul de acord cu farsa asta...ca daca il intreaba gigi si zice ca nu e accidentat, il duce pe cipriot la el la stana, sa pazeasca oile, fara salariu ! In al doilea rand, tu esti atat de bleg sa crezi ca haralambie ala are vreun cuvant de spus in club ? Sau ca face ceva !? Doar vine la interviuri si sta pe margine..atat ! De antrenamente se ocupa pintilii si de restul gigi ! Astea nu le stii...tu esti preocupat doar de calculele despre Dinamo !
Ioanitoaia: Steaua e pe primul loc, hei, hei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.