Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Ionuț Chirilă și-a început treaba la noua echipă, dar e pregătit să renunțe deja la post: „Sunt obișnuit”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Vrei sa castigi 75-100$ pe saptamana lucrand la calculator?Trimite un e-mail cu textul "LUCRU ACASA" la adresqa: [email protected].
Si Levy nu credeti ca e nemultumit nu transferuri nu salarii nu prime dar isi face omul datoria nu ca fandositul Piturca care sa suparat si-a luat jucaria si a plecat.Total NEPROFESIONIST si gestul lui Piturca.Nu faci sa sufere echipa daca esti tu nemultumit.Iti faci datoria si apoi iti rezolvi problemele cu ciobanul.Decit asa antrenor care sa lipseasca la meciuri mai bine dute piti desi nu cred ca exista in lumea asta echipa care sa-ti accepte toate toanele.Mourinho era afara dupa asa gest
daca am avea 18 mm stoica in liga 1 am avea campionat foarte puternic:-j
Un domn si un profesionist intr-un fotbal corupt si mediocru Multa sanatate domnule Levi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.