Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni. Să vedem din vară dacă rămâne”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
0
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
1
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Vezi ca esti un stelist atipic...tu nu poti sa-l placi pe Ronaldo si sa ti cu Real...u ti cu Barcelona ::)
Nu m-a interesat pe mine meciul Romaniei cu Belgia daramite meciul asta al carui rezultat l-am aflat chiar acuma !!! Ce sa spun nu mai poate cetateanul berlinez de faptul ca a jucat Dinamo Bucuresti la Chisinau !!! Totusi se vede ce lipsa de experienta are Ciubotariu si asta s-ar putea sa ne coste mai tirziu . De ce trebuia sa-i rupa fizic pe danciu, niculae sau munteanu !!!!
ce dracu ne miram ca merge nationala asa ?! cand ei dau atatia bani pe ,, mari '' jucatori din congo , burkina fasso si alte mari puteri ale fotbalului , cand cu un milion ,, cresti '' 50 de juniori in romania , si din 50 nu imi spuneti voi mie ca nu alegi macar 2-3 . cu cateva sute de mii faci dracu o selectie de talente la nivel national , si tot alegi macar cativa jucatori de valoare . am vazut in curtea scoliii jucatori care dau clasa la cel putin 1/4 din ,,vedetele'' din liga 1. rusine frf si magarilor de sandu si mitica .
Rezerva la Shalke? sau imprumutat la Orduspor?tu ce crezi?
Iar se face Dinamo de ras ... Nu se vede ca e echipa de 1 loc ...de fiecare data cand joaca cu o echipa de din afara se face de ras .. :))
Si mai e ceva...daca e vorba strict de jucatori "produsi"...Steaua nu a mai avut nici unul la nationala de la Ilie Dumitrescu :))
pe ce te bazezi...pe cum freaca banca de rezerve la Shalke?:))
Plecat de la Dinamo(Mutu) si Marica e mai in forma decat Stancu si daca nu joaca 3 ani....
pai ce mutu e produs de Dinamo?.....a jucat la voi vreo cateva luni la voi......iar marica ti se pare mai in forma ca si Stancu?
Nu exista echipa pe lumea asta sa bata pe dinamo....inafara de alea din romania...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.