Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimul baraj se joacă acum
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Dedeman poate veni ca sponsor nu ca acționar. De ce!? Actualul statut, CSA Steaua fiind instituție publica, nu permite “privatizarea” sub nicio forma. Este și motivul pt care ne-a jjijji sau oricine altcineva nu ar fi putut-o cumpara vreodată, oricâtă maculatura cu iz juridic ar prezenta. :-) In rest păcat ca forumul nu permite imagini, a fost circ masiv azi pe forumurile steliste vis a vis de subiectul articolului iar Instagramul FC fcsb s-a blocat :-)))
Am auzit ca motivul absentei tale de aici o vreme este ca ți-ai fi suprasolicitat intelectul pt a compune o scrisoare pt Orbán. *** :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rapidist extrem de prost.
Omul are dreptate acolo va sta peluza Berceni in calitate de oaspeți!
"Idealul vostru-n viață e *** cu mustață?" Asta-i "comm-ul" tau??? Ai dreptate, gsp-ul accepta toti neavenitii, asa...ca tine! Asta-i si motivul pentru care, in ultimii ani, nivelul discutiilor nu depaseste genunchiul broastei!:))
Nu-ti interzice nimeni dreptul la opinie, stai linistit! Tu esti cel care s-a bagat ca musca ***! Asuma-ti si consecintele!PS Nu te-am jignit, doar ca cei de la GSP mi-au cenzurat cuvantul"prazar"!:)) Dupa cum vezi, am luat si galben pentru asta! Buni baieti...incurajeaza hatereala!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu știam că ai zonă de influență. Ăsta e un site cu opțiunea de comm,dacă vrei să-i schimbi profilul fă o cerere,și mai ușor cu jignirile.
L-au adunat in jurul incheieturilor :))) Si el si ciobanul si Mustata :))) E greu sa fii postac becalist ma, cum incerci sa te scoti din vorbe cum vine viata reala si te plesneste peste bot.
A adunat doar cartoane sau s-a bagat şi pe fierul tău? :))) Ţi-a luat din fier, este? :)))))
Poate se face afacerea CSA cu Dedeman! Dedemanii au de 1000 x mai mulți bani decât hombres de la Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.