Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Campionatul e jucat,CFR are 10 puncte avans,cind intra in play-off va avea mult mai mult.CFR poate cistiga leger toate meciurile ramase in timp ce echipa fara nume va avea probleme la toate jocurile daca nu intervin arbitrii decisiv ca pina acum.
1. FCU Craiova - FCSB 0-1 Iulian Călin a arătat greșit penalty-ul din care a înscris FCSB, la un duel Diallo-cretu-sursa gsp 2. FCSB - Mioveni 3-0 Bârsan a acordat eronat lovitura de pedeapsă din care FCSB a făcut 1-0, a considerat că Scarlatache îl faultase pe Keșeru.-sursa gsp 3. Meciul cu rapid,mingea iese in aut de poarta,se da penalty..etc. fazele sunt contabilizate atat de gesepe,Cat si de digi si look tv. siu,toti sunt proohhsti si mint,doar meme s. E elicopter.
Sigur,nu ma pricep..si iti ascult sfatul,ma adresez puscariasului sef sa ma consilieze in materie de fotbal..te uiti la sportul "football"?? La sportul real,fotbal,ma refer..nu la fecesebei..nu la actorul de joasa speta,tanase,nu la crevedia-popescu..la fotbal,in premier league,bundesliga,la liga..crezi ca acolo se da penalty pt asemenea "performanta"..acolo era fluierat de proprii spectatori,luat galben si trimis la cabine..
Raportul ala 8-4 ( exceptand parerea ta) e confirmat si de specialisti ceva? In afara de penaltiul din meciul cu FC Arges poti sa ne spui si noua care sunt alea 7 penaltiuri acordate aiurea ? Bine , cu ceva argumente in spate ( si ca sa nu irosim timpul evita argumente aiuristice gen la toate trebuia dat galben pentru simulare :))))
Daca tu crezi ca la faza aia trebuia acordat glaben pentru simulare .... e clar cat fotbal pricepi :) Un fundas care nu joaca mingea si sare cu umarul in spatele adversarului aflat in saritura si il impiedica sa joace mingea .... asta e simulare???? Nu mai am nimic de zis ...... Un sfat prietenesc .... daca nu te pricepi ( si nu e o problema asta) incearca sa ceri o parere de la cineva care intelege cu ce se mananca fotbalul !
Serios??! Doar la telekom,oare de ce??acolo e angajat singurul specialist hawkeye??restul nu se pricep??hold my beer,my friend..faza nu e relvanta,doar dintr un singur aspect.cartonas galben pt simulare si mergem mai departe.nu s a disxutat ca nu era ce sa disxuti..prea va ati obisnuit sa va trantiti si sa vina angajatul lui bricheta si sa va serveasca din prima..la orice adiere,penalty..aici mr olaru a simtit ca este unul in spatele lui si hatz,a sarit ca pop cornu'..doar ca n a tinut..si acum va isterizati ca si tancii de 4 ani..nu s a discutat faza ca nu aveai ce sa discuti,galben pt simulare si mergem mai departe..singurul care a sarit ca ars a fost expertul independent de la telekom,un hawkeye veritabil,impartial si obiectiv prin definitie,pacat ca un puscarias are credibilitate zero...
pleaca ba gigistule prostalau cu aberatiile tale.
Care sunt penaltiurile alea gratuite? Ce contează statisticile presei "obiective"? Arată-mi un singur articol in care se discuta de penaltiul neacordat la faultul asupra lui Olaru! Nici măcar nu a fost discutată faza. Doar la Telekom au analizat-o.
Voi nu ajungeti nicaieri,va elimina asiaticii din primul tur preliminar. Noi in evolutiile "rusinoase" in grupele EL am cam batut rennes,celtic,Lazio,am iesit din grupe,am jucat in "primavara" europeana,unde ne a scos cu 2 egaluri,fara infrangere, echipa care avea sa castige competita..stiu o nimica toata pe langa vitejii asiatici,minerul lupeni din kazahstan..wait,hold my beer!! P.s.fecesebei nu e Steaua si nu va fi ever..
Strânge hoțul ca furnica …puncte !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.