Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Marius Baciu, noul antrenor de la FCSB, și-a făcut praf actualii elevi la TV » Care este jucătorul pentru care a cerut de două ori amendă
0
Război total la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a Viitorului
0
Știri din fotbal internațional
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Adrianne, iar scrii si iti raspunzi singur :))))))) ai si tu macar un prieten?
Cum spuneam Adrianne, mintea unui copil de 4 ani. Una este ce iti doresti tu si alta sa se intampla. Ca si Miu ( alt copil ) ne spunea ca vor juca cu stadioanele pline, ca este oprit la semafor ca nu mai face cererii de bilete. Nu este Adrianne nicio confuzie, au trecut ani de zile de la impartirea echipelor, lumea a aflat cine ce si cum. Lumea uraste echipa lui Oprita dovada ca refuza sa vada stadionul ( la tribunele 1 si 2 au venit 200 de suporteri ). Cartierul Ghencea si imprejurimile inseamna sute de mii de oameni ( din care au venit 200, mai putini ca la Cliceniul de care vorbesti tu ). Adrianne, 200 :)))))) cam suna a boicot. Iar cu Rapidul stai linistit, la fiecare 15 ani retrogadeaza , de data aceasta va si chiar mai RAPID :)))))
A pus Becali bariere sa nu se intre in cartiere sau nu vor oamenii sa vina la CSA? Nu se poate sa ai stadion nou si sa nu isi doreasca oamenii nici macar sa il vada. Stii de ce? pentru ca ei nu recunosc acea echipa. Eu chiar ma asteptam cateva luni sa vina oamenii sa vada stadionul. Suporterii stelisti urasc echipa lui Oprita, nu ii reprezinta. Cat despre Rapid stim ce au facut fanii cand a fost in insolventa: Nimic ( jucatorii nu aveau nici mancare ). Acum la bine s-au intors pe stadion. Fix ca tine
psd.rapid nu e Rapid.
Practic, ce ne zice autorul este ca atunci cand filmeaza galeria FCSB ului, jumatate din ei nu se vad deoarece este noapte ;) Stai in banca ta, copil frustrat. Ca ma uitam la cei ce au venit la meciul cu Rapid. Vrei sa stii autoironia ? Cand strigau ***, jumatate din ei taceau :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
morutan e varza si tu fcsbist.
Eu nu pot sa intru sa comentez zilnic. Tu si alti hateri care comentati sporiti mediatizarea. Multumim. Exemplu de hate: Morutan vine la Steaua: ''ti-ai distrus, ti-ai incheiat cariera'' Morutan joaca la Steaua: '' nu joaca nimic, nu este bun'' Morutan discutie cu Galatasaray: ''nu il vor cumpara niciodata'' Morutan pret transfer: ''suma nu este corecta'' Morutan in avion spre Istanbul: ''nu se va face transferul'' Morutan ia 900.000 eur pe an ( cat o juca este treaba lui ). Becali a obtinut un pret bun, voi ati facut trafic pentru clubul Steaua ( FCSB ).
CSA a avut 900 de spectatori cu Braila, de unde iti iese tie media aceasta. Are mai putini suporteri ca Unirea Dej ( si joaca pe stadion nou, multi vin pentru stadion )
7500 cu Sepsi, 10000 cu CSU si vreo 2000 cu Mediasul. Cam pe acolo ar fi media, nu?
Si media de spectatori la CSA a fost: 3314. Peste dinamo, dar sub CFR sau FC Arges.. tsss, cam putin, nu? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.