Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, partida care deschide etapa 26 din Superligă » Start de meci la Mioveni
0
Atacantul care-i sperie pe rivalii din Superligă! Avertisment în vestiar înainte de meciul capital pentru play-off: „E o surpriză”
0
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
1
„Îl dau la DNA în secunda 1” » Florin Lovin ȘOCHEAZĂ: „90% dintre ei jucau la pariuri!” + Atacă dur FRF: „Au făcut o aberație maximă”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, duel tare în semifinalele Cupei Spaniei » Tabloul complet al meciurilor
0
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
1
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Nea Mitica, ne-ai zapacit dracului de tot!Nici nu mai stiu ce meciuri mai sunt,,,,,,,,Eu propun ca prin noiembrie sa intre in Liga 1 si cs olguta puta srl, DUCETI-VA CA VA FACETI DE RASUL UNIVERSULUI COSMIC, NESIMITITILOR!
esti in stare sa imi tii morala chiar si atunci cand imi furi portofelul minoritarule
desfiintarea corbilor o mare bucurie intampinata cu multe aplauze.... nu o sa va simta nimeni lipsa baieti...
sper sa scapam de voi pentru totdeauna corbilor. rapid bucuresti =hazna urat mirositoare
FRF, LPF abuzuri peste abuzuri, faradelegi cit incape! Nu-i zi de la Dumnezeu in care sa nu auzi ca Sandel sau Mitica iar au facut cite o boroboata! Parca tot mai multe nazdravenii, cu cit mergem inainte! Cei doi senili fac de ris poporul roman, presedintele tarii, primul ministru! Justitia! DNA-ul! Cum facea pe vremuri de ris Al Capone, America! Cit dureaza?
TAS a respectat regulamentul intern ! PUNCT! Restul can-can jsp-ist!
Stai linistit, "fenomenul" este raspandit si sub podul Grant
Oare a cui este vina falimentarii Rapidului ? Managementul falimentar al lui Copos sau "DATORITA MODULUI DE CONDUCERE FALIMENTAR PRACTICAT DE SANDU SI MITICA" ?
mergeti in B sau in C sau oriunde,luati tot de la capat pentru ca ati pierdut un loc intr-o liga mizerabila,plina de interese si condusa de niste mosi parveniti,dar nu va pierdeti spiritul si unitatea,sustineti-va echipa oriunde,oricand si impotriva oricui,succes rapid!
Cineva este vinovat pentru ca a obligat 2 cluburi sa joace un baraj care s-a dovedit ilegal. De ce dragomir, care se pretinde aparatorul cluburilor, nu se autosesizeaza si nu porneste el insusi o ancheta, avand in vedere ca 2 cluburi afiliate ligii au jucat un meci declarat de TAS ilegal ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.