Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Unde ai citit bă “10 clase” ca FC Fcsb e înființată în 1947!? La ei în certificat scrie ca e in Februarie 2003. Daca tu te crezi Napoleon înseamnă ca te-ai născut acum 255 de ani ba!? :-)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prima repriza in care Dinamo a jucat mult peste asteptari si peste nivelul l-a care s-a prezentat CFR-ul. Penalty clar neacordat pentru Dinamo, Camora ridicand piciorul de la nivelul gazonului pentru a-l impiedica pe un Abdallah aflat in saritura tocmai pentru a evita contactul. Sa vedem ce se va intampla in repriza a doua, cand CFR probabil va pune mult mai multa presiune pe apararea dinamovista.
Am spus-o și o repet, cfr va fi alături de Slobozia și Buzău candidată la retrogradare! Lotul cfr-ului nu face mai mult decât valoarea unui bec ars! Sunt de tot râsul! Artean, Michael, Camora,Sava sunt penibili! Mentiune speciala pentru cel mai slab cuplu de fundasi centrali din liga 1,2,și 3 ...cascadorii rasului!
Suntem pe primul loc la pauza :))! In fine, sper sa rezistam si sa facem macar egal, conteaza ptr moral . Chiar daca conducem,este greu sa plecam cu cele trei puncte...mai ales ca arbitrii par hotarati sa il ajute pe Danut ! Oricum,am castigat un jucator excelent...bun,tanar,u21 !
Nu mai e 2-0… ete 2-1! În curând 2-2 și la final bate Clujul cu 4-2… deci a fost cum s-ar zice foc de paie..
Aia înființată în 1947 nu mai există… greu la deal cu boii mici… pune mâna pe carte
În prima repriza,total surprinzător pentru mine, Abdallah a jucat foarte bine în banda ... mda, mi s-a părut ca joaca mai bine în banda și sezonul trecut, insa acum m-a surprins. Golul lui Carjan e o bijuterie ... sper doar sa câștigăm, pentru ca am mari emoții ca ...in fine, prea repede ne-am retras, după părerea mea. Selmani a ramas la fel de aiurea, nh-mi place absolut deloc! Nici Costin nu face un joc bun. Hai Dinamooo!!! Ar fi o mare surpriza sa castigam.
Mai citește și tu mai departe pe wikipedia…
gigisti care sau chinult? E greu sa scrii romaneste printre ***. :D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.