Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
0
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă era din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Argumentul este intregul tau delir de pe aici.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă se ocupă cu așa ceva de ce nu pui aici cele 10 -15 propoziții în care explica acest lucru? Hai că tu ești băiat inteligent și poți să le afișezi aici. Te rog.
Poate și un argument. Deși am văzut că nu poți niciodată să-ți argumentezi afirmațiile. Rămân mulțumit că ai înțeles cu ce se ocupă UEFA. Și nemulțumit ca nu poți să-i explici și colegului tău. Dacă mai ai nevoie de explicații nu ezita să mi le ceri. Cu placere.
Unde am spus eu vreodată ca “ hai Steaua si UNITI SPRE TITLU 28” sunt ponturi ba!?!?!?! Când!?!?!?! Ponturile pe live sunt alea când apari și dai pronosticuri favorabile echipei care îți dorești tu să câștige ! Sau când te bucuri excesiv la câte un gol al favoritei! :-))) Cel mai notoriu exemplu, cel care mi-a adus foarte mulți bani, a fost meciul ăla de la Ovidiu când FC Fcsb conducea cu 2-0. Eu nu credeam ca Farul mai poate întoarce dar la 2-1 ai aparut de nicaieri si ai pronosticat ca mai marcați un gol si închideți meciul. Bă, era o cotă uriașă pe live In momentul ăla pt victoria Farului, pt ca nu o mai credea nimeni posibilă. Cum ai spus ca va fi 3-1 pt FC Fcsb eu am băgat tot ce aveam atunci în cont pe victoria Farului. O seară pe care nu o voi uita probabil niciodata: am câștigat o căciulă de bani și FC Fcsb a pierdut campionatul … datorită ție, thank you! :-)))) Știi și tu ca ți-ai îngropat echipa de atâtea ori, așa ca de un an dispari de pe live. Altfel cu sau fără Ciolacu, nu pupați nici titlul ăsta! :-))) Pt a n’șpea oara: tu citești și efectiv nu înțelegi ce citești și exact ca surdu’, le “potrivești”! Așa ceva!? :-)))))
uefa se ocupa sa confirme ca Steaua suntem noi,cea din liga 1. daca mai multi iti spun ca esti beat si ca trebuie sa mergi la culcare,ar cam trebui sa mergi.
deci cand spun eu hai Steaua si UNITI SPRE TITLU 28,atunci tu spui ca-i pont si nu incurajare iar atunci cand spun ca jucam cu rezervele si o sa ne bata iasi,atunci nu-i pont ca tu nu mergi pe Steaua din liga 1. efectvi esti bolnav psihi,cdar ma bucur ca la varsta ta inaintata ai ajuns un *** care sta pe gsap non stop. chiar o meriti,***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bati campii cu gratie. Esti analfabetulfunctional desavarsit.
Ce am spus eu e una, ce ai înțeles tu e alta! Am spus ca deschid masa ca să te încurajez să vii cu pont, nu ca ăla e “pont” și oricum, de când “Forza, Forza CFR!” înseamnă ca va câștiga CFR!? De obicei spun “Succes X!” insa in cazul CFR e notorie încurajarea respectiva. Ca ai 10 clase am înțeles, dar fii cinstit, cati ani ți-a luat ca sa le termini!? Măcar vreo 15, așa-i!? Ba, tu pur și simplu nu înțelegi ce citești! Ca și atunci cu “maxim egal” care nu doar ca era după meci, însă era un mesaj pt Vardy pe care l-ai scos complet din context (asta dacă măcar știi ce-i aia!).
Deci până la urma ai înțeles ca UEFA nu se ocupă cu așa ceva!!!!!!!!! Greu, extrem de greu!!! Mai ales când te consideri deștept fără nici o bază. Eeeee, acum încearcă să-l lămurești și pe celălalt ca UEFA nu "spune" așa ceva. Dacă ai priceput tu este posibil să înțeleagă și el în circa 2 ani. Hai ca poate tu ai mai mult succes. Mulțumesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.