Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
ai dat tu pont ca de fiecare data,cand ai spus ca bate cfr,pac am luat x2. ha ha ha. bani pe jos. multumesc,te mai astept,in ultimele luni imi tot ponturi exceptionale:))
Nimic interesant. Doua pseudo-echipe gretoase pana la voma.
Ba, vrajeala asta a ta merge cu astia de nu te cunosc. Mai poveste-ne o data cum faceai galerie lui Becali si cum apoi te-ai intors impotriva lui ca nu va mai platea diurna si autocarul in deplasari. Restul…prosteala pt cei care nu te cunosc.
Fecesebistii de pe locul 12 se bucura pentru egalul asta ca pentru o victorie. :)))) Saracii, nu stiu ce-i asteapta.
Egal pana la urma echitabil, dupa un meci in care FCSB-ul a revenit ca o echipa mare pe final, dupa ce pe parcursul intregii partide se comportase ca o echipa de subsolul clasamentului, cu un ritm lent, un joc previzibil si cu numeroase greseli personale. De cealalta parte, CFR se aparase exact si punctase de doua ori prin Louis Munteanu (fotbalist care se dovedeste a fi un transfer cat se poate de reusit si pe care sper ca Mircea Lucescu sa-l convoace in cel mai scurt timp la echipa nationala), dar ce folos, daca, pe final, clujenii au facut doua greseli de curtea scolii, care le-au permis fecesebistilor sa egaleze. Una peste alta, egalul acesta avantajeaza mai mult FCSB-ul in lupta directa cu CFR Cluj, desi campionatul e lung si parca mai disputat decat niciodata.
ha haha,deci cfr cu care ne batem la titlu au facut blat sa piarda 2 puncte astazi cu Steaua din liga 1? ha ha ha
E fantastic sa vezi ce gafe fac portarii adversi ai FCSB in ultimele minute din meci. La 2-0 au oprit motoarele, practic au refuzat sa mai atace, i-au si ajutat sa egaleze. Gigele, cu manevre din astea vrei sa castigi titlul?
ha ahha,tibi iq 33,iarasi te-ai facut de rusine. ai spus ca faci pariu? ha ha ha. nu am pierdut astazi si nu o sa mai pierdem in campionat mult timp de acum in colo.
Frustrare , in echipa cfr ului? Pe bune? Pai, Dan Pinalty , era avion la final... Bucurie pe el , ca a scapat fara sa mai ia vreo 3-4 ...
“Cea mai bună echipă” după Randumb, a câștigat astăzi juma de punct (ne place sau nu, punctele se înjumătățesc la finalul regularului), și asta “mulțumită” a 2 greșeli personale ale clujenilor. CFR, considerând schimbările masive de lot, a arătat surprinzător de bine (eu credeam ca vor lua bătaie, mai ales ca Randumb iar nu a dat pont:-))) ), mai au de lucrat la condiția fizică însă, după minutul 75 au dispărut complet.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.