Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Galcă trebuie sa arunce prosopul...
dinamovistul de redactie mereu la datorie :))))))
A bătătorit Bancu potecă pe partea lui, a avut o mul[ime de actiuni, dar comentatorii TV nu vor (fiindcă ei pot!) să-l remarce... O să vedeti anul ăsta cum bucurestenii, indiferent de simpatiile lor si de "rivalitătile istorice" îsi vor da mâna spre a bara drumul Craiovei spre un titlu dorit cu ardoare. Până una alta, Rapidul este cel mai bine pozitionat si poate profita de frătiile contrafirii renăscute. (Băi, dar SĂ NU NE MAI FURE cu cojocarii si costreii lor., cu VARul defect care ne-a ciupit puncte la Botosani si Galati).
Serios ? Așa tare cum trece si Rapid de mijlocul terenului ? Tu la ce meci te uiți ?
Extraordinară prima repriză a Craiovei. Hai să jucăm la fel în continuare (nu numai în meciul ăsta) și totul va fi simplu.
Trebuia să fie 4 sau 5-1 pentru Craiova . Cat îi mai ține bulanul pe rapidiști ?
Rapid e cea mai supraevaluata echipa din liga 1, joaca doar la ciupeala.
Cu cata determinare joaca juvetii mei . Cu FCSB ... mielusei :)))
Interesant de văzut pe cine favorizează în acest meci "renumitul" arbitru M. Birsan, acest *** personaj ce în ultimile doua campionate a servit interesele la fel de *** becali.. .... ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat ii mai tine bulanul pe astia de la rapid ! A ratat craiova 4 ocazii ...a iesit rapidu prima oara din careu si au dat gol ! La fel cu Dinamo...am ratat noi din toate pozitiile...ei au avut 1 sut si 2 goluri !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.