Alte știri din fotbal
Gestul făcut de Florin Tănase fix înainte să intre pe teren în barajul Turcia - România
0
Starul lui Real Madrid ne-a dat șah-mat » Greșeli în lanț la Turcia - România
0
Marius Lăcătuș a avut doi remarcați la pauză: „Jos pălăria!”
0
Gică Craioveanu a criticat un singur „tricolor” pentru prima repriză din Turcia: „A fost depășit”
1
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Hai Zouma da-le gol.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ratari la Emerllahu...
După ce ai pierdut casa, acum ți-ai pariat și preșul de la ușă!
Bate dintr-o parte, iarna-i ici, vara-i departe.
Pauza!Dinamo NU joaca nimic!Ca la box e numarata in picioare!Apararera este foarte vulnerabila!Noroc ca nu a jucat Luis Munteanu-ca ar fi fost 0-2!Cârjan da numai pase scurte catre marginea din stânga la Musi... ca sa o piarda, sau la Opruț ca sa dea centrari in balarii!Pop e pe nicaieri,Gnahore da numai pase greșite !Ce a mai mișcat Dinamo a mai mișcat prin Armstromg!Kopic trebuie sa-l bage de urgența pe Alberto Sorro și pe Caragea!Și sa-l mute pe Armstrong pe stânga-sau sa-l mute pe Cârjan mai in centru-ca sa nu mai joace numai spre stânga!Dar de unde scoate un fundaș dreapta ca Ikoko e orice,numai fundaș nu!
Bate semnalul ?
Pronostic x!
Minutul 20!Nici ca se putea brigada de arbitri mai ostila lui Dinamo-cu Radu Petrescu la centru și Colțescu la VAR!Trebuiau sa dea penalty la intrarea intârziata(cu capul)asupra lui Stoinov!Dar Dinamo nu e fcsb!Dar NU imi place cum joaca Dinamo!Iar inghesuie jocul pe partea stânga cu pase pe metru patrat!In condițiile astea iar vom vedea un„egal”?
Unde vi-s portarii în grafică?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.